https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-01 14:47:53

Szymon Szydełko: Bardzo mnie cieszy to że zareagowaliśmy bardzo dobrze na straconego gola

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Stal Stalowa Wola wczoraj wygrała na wyjeździe z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Obie bramki dla zielono-czarnych zdobył Piotr Mroziński. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił szkoleniowiec Stalówki.
 
-Jadąc tu na mecz, nie ukrywam że miałem jakieś obawy. Jest to bardzo trudny teren na którym chyba wcześniej jeszcze nie wygrałem. Graliśmy z bardzo dobrym zespołem i bardzo chciałem, żeby mój zespół podtrzymał passę z poprzednich meczów. Cieszę się, że nam się to udało, ale mówiąc już o meczu, to pierwsze minuty myśmy kontrolowali i było dobrze. Mecz nam się wymknął spod kontroli po zderzeniu Adama Waszkiewicza głowami i tu pojawił się taki problem, bo gospodarze zaczęli grać lepiej - powiedział Szymon Szydełko po meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
-Mieliśmy problem żeby się z tego otrząsnąć. Można powiedzieć, że to był moment, że gdyby przeciwnik strzelił jeszcze jedną bramkę, to mogłoby być z nami bardzo trudno. Bardzo mnie cieszy to że zareagowaliśmy bardzo dobrze na straconego gola. Obudziliśmy się i doprowadziliśmy szybko do remisu. Jadąc tutaj na mecz, mieliśmy także sporo swoich problemów. Jeden zawodnik grał z kontuzją, inny pauzował za kartki, jeden jest chory, także trochę nam tego się nazbierało - dodał szkoleniowiec Stali Stalowa Wola
 
-Mieliśmy trochę zmian w składzie i takch roszad w porównaniu do wcześniejszego meczu i tutaj napewno jakaś tam niepewność była. Mocniejsza od niepewności była wiara w swój zespół i to, co pokazuje ostatnimi czasy. Bardzo mnie cieszy, że na tak trudnym terenie i z taką dobrą drużuną, udało nam się wygrać i zainkasować trzy punkty. Musimy je doładować do konta i jechać dalej. Probować zdobywać punkty i pilnować drużyny, która mocno ucieka w tabeli - zakończył popularny Szuwar.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-01 15:30:17 2 4

Tak trzymaj Szymon i więcej szans i gry dla młodego wychowanka Szifera.Fajnie ten chłopak pogrywa sobie ostatnio, piękna bramka w derbach, było nie było po części uratował Ci skórę.W Ostrowcu też dobry mecz rozegrał,trzeba oszlifować ten diament,a będzie z niego piłkarz dużego formatu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij