2020-09-30 19:24:18

Tylko remis Karpat Krosno z Igloopolem Dębica

Karpaty Krosno (biało-niebieskie stroje) zremisowały u siebie z Igloopolem Dębica w zaległym meczu 4 ligi podkarpackiej (fot. Wojciech Kuźmik)
Karpaty Krosno tylko zremisowały z Igloopolem Dębica w meczu 6. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Podopieczni Dariusza Liany liczyli w tym spotkaniu na trzy punkty i początkowo wszystko na to wskazywało, ostatecznie jednak musieli pogodzić się z remisem.

Zaległy pojedynek w Krośnie był wyrównany choć w pierwszej połowie gospodarze mieli zdecydowanie więcej okazji, by zapewnić sobie zwycięstwo w tym spotkaniu. Po przerwie mecz się zaostrzył i mógł się potoczyć różnie.

Karpaty Krosno wyszły na prowadzenie w 7. minucie spotkania za sprawą Fabio Ramiro, który dostał podanie z prawej strony od Karola Czelnego i nie zmarnował okazji. Niedługo później podwyższyć mógł Łukasz Zych, ale jego uderzenie głową nieznacznie minęło słupek bramki gości.

Losy pojedynku jeszcze w pierwszej połowie rozstrzygnąć mógł w pojedynkę Karol Czelny. Niestety zabrakło mu precyzji. Najpierw jego strzał z dystansu piękną paradą wybronił golkiper Igloopolu Dębica, a później bramkarz gości skutecznie interweniował w sytuacji sam na sam.

Wyrównanie dla Igloopolu Dębica przyszło w 49. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Damian Socha, który głową skierował futbolówkę do siatki.

Gracze "Morsów" mogli to spotkanie nawet wygrać, ale ma kilkanaście minut przed końcem strzał Przemysława Nalepki obronił Mateusz Krawczyk.

1-0 Fabio Ramiro (7)
1-1 Damian Socha (49)