2020-09-09 19:09:42

JKS 1909 Jarosław - Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska. Przekonujące zwycięstwo gospodarzy

JKS 1909 Jarosław przekonująco ograł Partyzanta Targowiska. Worek z bramkami rozwiązał się w 60.  minucie! Było to zabójcze pół godziny dla defensywy Partyzanta.

Mecz dobrze rozpoczęli piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska trafiając gola na 1:0 za sprawą Mykhailo Kavatsiuka już w 35. minucie. Następnie Paweł Bartnik z zespołu gospodarzy doprowadził do wyrównania.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza część spotkania zaczęła się od falstartu JKS-u Jarosław. Na 2:1 dla Partyzanta trafił w 49. minucie Michał Pelczar. Jedenaście minut później JKS znowu wyrównał za sprawą Marka Soczka i wtedy też rozwiązał się worek z bramkami. Gospodarze bezlitośnie wypunktowali rywala, a konkretnie zrobili to Radosław Socha, Michał Stankiewicz i Bartłomiej Raba (87). Wynik 5:2 dla gospodarzy zakończył rywalizację obu ekip.

- Mogliśmy ten mecz ułożyć sobie lepiej w pierwszej połowie, na początku mieliśmy dwie lub trzy sytuacje i zaczęliśmy grać nerwowo, co się powtórzyło w kolejnym meczu. Chcieliśmy powtórzyć swoją konsekwencję z ostatniego spotkania w Sędziszowie. W dalszym ciągu musimy pracować nad przejściem z ataku do obrony. Jestem też zadowolony z postawy młodych zawodników w moim zespole - powiedział nam Arkadiusz Baran, trener JKS 1909 Jarosław.

0:1 Kavatsiuk (35)
1:1 Bartnik (45)
1:2 Pelczar (49)
2:2 Soczek (60)
3:2 Socha (71)
4:2 Stankiewicz (85)