http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-08-26 11:40:00

Michał Bierzało znów w Siarce Tarnobrzeg. Jest również nowy golkiper

Siarka pozyskała obrońcę i bramkarza (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Siarka pozyskała obrońcę i bramkarza (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Dwuletni kontrakt z Siarką podpisał środkowy obrońca Michał Bierzało. 25-letni obrońca poprzedni sezon spędził w Elanie Toruń, do której trafił z Siarki Tarnobrzeg. Podkarpacki zespoł pozyskał również bramkarza.
 
Michał Bierzało wrócił do Siarki Tarnobrzeg. 25-letni obrońca w poprzednim sezonie był zawodnikiem Elany Toruń. Wcześniej występował w Siarce przez niecałe dwa sezony i zagrał w jej barwach dziewiętnaście meczów.
 
Bierzało jest wychowankiem Wisły Kraków. Zanim dołączył po raz pierwszy do Siarki był zawodnikiem GKS-u Bełchatów i Stali Mielec, z którą awansował do pierwszej ligi. Teraz Bierzało związał się dwuletnią umową z ekipą prowadzoną przez Grzegorza Opalińskiego.
 
Ponadto podkarpacki trzecioligowiec poinformował, że pozyskał Piotra Pietrygę - młodego bramkarza, który ma wzmocnić rywalizację na pozycji numer jeden. Pietryga jest wychowankiem Gwarka Zabrze, ostatnio był zawodnikiem Wólczanki Wólka Pełkińska, w której nie zdążył zadebiutować. Z klubem z Tarnobrzega podpisał dwuletni kontrakt.
 

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-08-26 12:35:33 0 1

Specjalista od awansów hehhe

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij