2020-08-23 20:18:08

Sokół Sieniawa pokonał Hetmana Zamość. Kolejne trafienie Daquana Kinga

Daquan King (na pierwszym planie) cieszy się po golu (fot. Patryk Górecki / archiwum)
Piłkarze Sokoła Sieniawa pewnie pokonali graczy Hetmana Zamość zwyciężając 3-0. Kolejne trafienie na swoim koncie zapisał Amerykanin Daquan King.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty i z kompletem zwycięstw zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Kolejny raz na listę strzelców wpisał się 26-letni Amerykanin Daquan King, który trafił do siatki w 13. minucie meczu. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy na 2-0 dla Sokoła Sieniawa podwyższył Oskar Majda.

Blisko podwyższenia w 60. minucie był Patryk Kapuściński, ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce bramki Hetmana Zamość.

Wynik spotkania na 3-0 dla gospodarzy ustalił na pięć minut przed końcem pojedynku Dominik Pikiel.

1-0 Daquan King (13)
2-0 Oskar Majda (39)
3-0 Dominik Pikiel (85)

Sokół Sieniawa: Zając - Grasza, Kapuściński, Drelich, Lis (85. Kloc), Purcha, Burka, Jędryas (82. Kalin), Majda (65. Kasperkowicz), Hass (65. Kitliński), King (65. Pikiel).

Hetman Zamość: Gibki - Wolanin, Jaroszyński, Myszka, Turczyn, Dajos, Grzęda, Kruczkowski, Białousko (61. Gierowski), Cain, Baran (61. Pokrywka).

Sędziował: Adam Jamka (Kielce).
Żółte kartki: Grasza, Burka, Kasperkowicz - Dajos, Gierowski.