2020-07-25 09:43:37

Błękitni Ropczyce sezon zaczęli od zwycięstwa. Ograli Stal II Mielec

Błękitni Ropczyce od zwycięstwa rozpoczęli sezon 2020/21. (fot. Radosław Kuśmierz)
Błękitni Ropczyce ograli 2-0 Stal II Mielec w meczu inaguracyjnym 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/21.

Już po pięciu minutach gry piłkarze Błękitnych Ropczyce objęli prowadzenie w meczu ze Stalą II Mielec. Michał Ogrodnik zdobył bramkę z rzutu karnego. Trzy minuty później miejscowi mieli już dwie bramki zapasu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Hubert Siepierski.

Później piłkarze z Mielca dążyli do zdobycia bramki kontaktowej, ale nie powiodła im się ta sztuka. Gospodarze również mieli swoje szansę. Jednak wynik meczu już się nie zmienił. Ekipa Błękitnych Ropczyce zdobyła trzy punkty.

Na ławkach obu drużyn zadebiutowali nowi szkoleniowcy. Łukasz Chmura objął przed sezonem Błękitnych Ropczyce. Natomiast Maciej Serafiński został szkoleniowcem Stali II Mielec.

1-0 Michał Ogrodnik (5-rzut karny)
2-0 Hubert Siepierski (8)