2020-07-22 09:22:47

Kadra Sokoła Kolbuszowa Dolna na rundę jesienną sezonu 2020/2021

fot. Sokół Kolbuszowa Dolna
fot. Sokół Kolbuszowa Dolna
Zobaczcie jak wygląda kadra Sokoła Kolbuszowa Dolna przed ruszającym już w ten weekend sezonem 2020/2021 4 ligi podkarpackiej.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna już w najbliższą niedzielę rozpocznie zmagania w 4 lidze podkarpackiej. Zespół dowodzony przez Waldermara Mazurka zagra na wyjeździe z rezerwami Stali Stalowa Wola. Oto kadra, która będzie reprezentowała ekipę z nad Nilu w rundzie jesiennej sezonu 2020/21.
 
Do zespołu czerwono-żółto-zielonych dołączyli Bartosz Darłak z Błękitnyc Ropczyce, Bartłomiej Miazga z Czarnych Połaniec, Marcin Mokrzycki z rezerw Stal Mielec oraz Kamil Mazurek z KS-u Dzikowiec. Ponadto w kadrze znaleźli się Oskar Olszowy z drużyny juniorów oraz Mateusz Gul, który wznowił treningi. 
 
Ekipa z Kolbuszowej Dolnej nie utrzegła się także ubytów. Drużynę opuścili Maciej Kowal, Przemysław Ferenc oraz Sylwester Bigdoń. To nie koniec, bowiem w Sokole nie zagra też Michał Cach, który trafił do Izolatora Boguchwała, a Dawid Kaszuba jest kontuzjowany.
 
Kadra Sokoła Kolbuszowa Dolna - runda jesienna 2020/21:
 
Bramkarze: Oskar Olszowy, Kamil Mazurek
Obrońcy: Klaudiusz Dziedzic, Bartłomiej Karkut, Roman Ilnytskyi, Robert Micek, Piotr Szkolnik, Andrzej Skowron, Bartosz Darłak
Pomocnicy: Mateusz Gul, Łukasz Gorzelany, Mateusz Prokop, Bartłomiej Szalony, Brian Dziedzic, Kornel Kołacz, Kamil Aab, Karol Wilk, Marcin Mokrzycki
Napastnicy: Łukasz Korab, Kamil Adranowicz, Mikołaj Płudowski, Bartłomiej Miazga

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

kibic 2020-07-22 12:27:55 0 1

Dlaczego drużynę opuścił Maciej Kowal?

kolbusziowanka 2020-07-22 20:37:46 2 0

bo był słaby

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij