2020-07-22 08:30:00

Kadra Startu Pruchnik na rundę jesienną sezonu 2020/2021

Czy Start Pruchnik wykorzysta drugą szansę i utrzyma się w gronie czwartoligowców? (fot. Start Pruchnik)
Czy Start Pruchnik wykorzysta drugą szansę i utrzyma się w gronie czwartoligowców? (fot. Start Pruchnik)
Zobaczcie jak wygląda kadra Startu Pruchnik na sezon 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Ekipa ta ma sporo do udowodnienia w nadchodzącej kampanii.
 
Start Pruchnik w poprzednim sezonie zajął ostatnie miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Jednak w związku z decyzją PodkarpackiegoZPN-u o braku spadków piłkarze z Pruchnika utrzymali się i teraz mają okazję udowodnić, że to była słuszna decyzja.
 
Do ekipy prowadzonej przez Macieja Mikłasza dołączyli Adrian Czerwiński, który powrócił do Polski z niemieckiego SV Gosheim, a wcześniej występował w MKS-ie Kańczuga. W Starcie w rundzie jesiennej również będą grać Artur Drzymała z KS Węgierka oraz Mateusz Bieniasz z SMS Jarosław. Ponadto z drużyny juniorów do kadry pierwszego zespołu zostali włączeni Maciej Gredes oraz Adrian Pich.
 
Natomist w ekipie, która w ubiegłym sezonie była czerwoną latarnią czwartej ligi nie zagrają Kacper Benc (Piast Tuczempy), Jakub Barszczak (KP Zarzecze) oraz Hubert Makowski (Wieczysta Kraków).

Kadra Startu Pruchnik – runda jesienna 2020/21:

Bramkarze: Adrian Czerwiński, Mateusz Madejowski, Adrian Pich wychowanek
Obrońcy: Dawid Gemra, Patryk Głąb, Sylwester Mazurkiewicz, Kamil Mikłasz, Patryk Parawa, Radosław Strączek, Mateusz Bieniasz
Pomocnicy: Norbert Czarniecki, Miłosz Czura, Albert Jarosz, Jarosław Kochanowicz, Kamil Kubas, Maciej Mikłasz, Gerard Pilch, Wiktor Pich, Kacper Rabczak, Kacper Stanik, Dawid Tuleja, Krzysztof Ziętek, Roman Znamieńczyków, Artur Drzymała
Napastnicy: Dawid Bochnak, Michał Pruchnik, Kacper Szmuc

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij