https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-18 18:33:12

Sparing: Igloopol Dębica - Stal II Mielec 0-2

Czwartoligowcy ciężko trenują przed startem nowego sezonu, który rozpocznie się już za tydzień. Wczoraj drużyny z okręgu Dębica rozegrały mecz towarzyski.
 
Igloopol Dębica oraz rezerwy Stali Mielec przygotowują się do startu sezonu 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Ten rozpocznie się już za tydzień, a wczoraj obie ekipy postanowiły rozegrać mecz towarzyski. Zwycięzcą okazał się drugi garnitur świeżo upieczonego ekstraklasowca.
 
Gole dla ekipy Macieja Serafińskiego zdobyli Kamil Duszkiewicz oraz Adrian Skrzyniak. To był ostatni mecz towarzyski zarówno dla Morsów jak i mielczan. Stal już w najbliższą sobotę o godzinie 14, zagra na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Natomiast Igloopol dwie godziny później, podejmie w gościach Izolatora Boguchwała.
 
Igloopol Dębica - Stal II Mielec 0-2
 
Bramki: Kamil Duszkiewicz, Adrian Skrzyniak

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Stal 2020-07-19 15:48:32 4 0

Bardzo dobry mecz młodych staliwców. Bardzo dobrze ułożone farmacje, solidna obrona, mądrze grający środek i grający z pomysłem atak

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij