https://www.dikyspray.pl/


2020-07-18 18:17:12

Sparing: Sokół Kolbuszowa Dolna - Resovia II 5-2

Czwartoligowcy ciężko trenują przed startem nowego sezonu, który rozpocznie się już za tydzień. Wczoraj dwaj przedstawiciele tej klasy rozgrywkowej postanowili posparować.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna oraz rezerwy Resovii przygotowują się do startu sezonu 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Ten rozpocznie się już za tydzień, a wczoraj obie ekipy postanowiły rozegrać mecz towarzyski. Zwycięzcą okazał się zespół Waldemara Mazurka.
 
Dublet na swoim koncie wczoraj zapisał Andrzej Skowron, który dwukrotnie pokonał golkipera Pasiaków. Ponadto do siatki trafiali takżę Kamil Adranowicz, Bartłomiej Szalony oraz Brian Dziedzic. Rzeszowianie zdołali odpowiedzieć dwiema bramkami, których autorem był Sebastian Usarz.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna - Resovia II 5-2
 
Bramki: Andrzej Skowron (dwie), Kamil Adranowicz, Bartłomiej Szalony, Brian Dziedzic - Sebastian Usarz (dwie)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-07-19 06:28:01 1 0

Redaktorku ruszcie się na sparingi zróbcie nowe zdjęcia, wystawiacie stare zdjęcia i wypisujesz głupoty może czas ruszyć ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij