https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-17 16:07:04

Farby i emalie przydatne w każdym domu

Podobne tematy lifestyle
Są takie produkty, o których istnieniu nie mamy pojęcia, a które w prosty sposób mogą ułatwić domowe życie. Farby i emalie do różnego zastosowania poprawią komfortowe użytkowanie wielu przedmiotów codziennego użytku. W co warto się zaopatrzyć? Spójrz na nasz krótki przewodnik po najbardziej przydatnych farbach i emaliach.

Odświeżony kaloryfer

Gdy kaloryfer przestaje zachwycać śnieżną bielą, w widoczny sposób wpływa to na odbiór pomieszczenia. Można to w prosty sposób naprawić używając produktów marki Śnieżka. Multispray do kaloryferów jest wysokiej jakości lakierem, po użyciu którego tworzy się gładka i twarda powłoka odporna na uszkodzenia mechaniczna. Formuła produktu zabezpiecza również malowane powierzchnie przed żółknięciem. Jest wysoce kryjący i odporny na wysoką temperaturę. Alternatywą dla sprayu jest emalia akrylowa również przeznaczona do kaloryferów. Nie żółknie, jest odporna na temperaturę, szybko schnie i zapewnia trwałość powłoki. Dzięki użyciu jednego z tych produktów kaloryfer będzie wyglądał jak nowy. Możesz kupić też farby online: https://www.dekoratorium.pl/pl/

Recepta na zacieki i plamy 

Co jeśli na ścianach zauważysz zacieki lub plamy? Nie musisz się martwić. Wówczas po prostu zadbaćj o to, by je odpowiednio zamaskować. W tym celu możesz użyć farby na zacieki i plamy Śnieżka, która szczególnie polecana jest do zamalowywania plam po zaciekach wodnych, nikotynie, oleju i innych tłuszczach oraz sadzy. Można ją wykorzystać zarówno jako farba podkładowa, która wzmacnia podłoże, jak i nawierzchniowa o funkcji ochronno-dekoracyjnej. Nada się zarówno do ścian, jak i sufitów. Skutecznie pokryje wszelkie plamy oraz zabrudzenia dzięki doskonałemu kryciu. Ponadto, zabezpiecza też przed zagrzybieniem. 

Odświeżenie dziecięcych zabawek

Jeśli dziecięce zabawki straciły swoją świeżość przez intensywne użytkowanie, nie musisz ich wyrzucać i kupować nowych. Wystarczy użyć emalii akrylowej do drewna i metalu marki Śnieżka przystosowanej do takich celów. Farba jest bezpieczna dla dzieci, co sprawia, że zabawki mogą być odświeżone z jej pomocą. Ma łagodny zapach, łatwo się ją aplikuje, szybko wysycha i charakteryzuje się trwałością powłoki. Spełnia dodatkowo wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 "Bezpieczeństwo zabawek". Tę i inne farby można znaleźć w sklepie z farbami: https://www.dekoratorium.pl/pl/Marki/Sniezka/c/b2c-sniezka

Podłoga drewniana jak nowa

Podłoga drewniana jest jedną z najbardziej szlachetnych i zdobiących każde mieszkanie czy dom. Warunkiem jest jej nienaganny wygląd i świeżość. Jeśli straciła więc swój dawny blask, warto ją odświeżyć. Posłuży do tego emalia do podłogi Śnieżka, która charakteryzuje się wysoką trwałością, a także odpornością na ścieranie. Nadaje się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Ma doskonałą przyczepność a także piękne, trwałe kolory. Za pomocą tej emalii można ochronić oraz wyraźnie poprawić wygląd podłogi i nadać jej nowego blasku. 

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij