https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-16 16:07:14

Kevin Starzecki w SRS ORLEN Upstream Przemyśl

Kevin Starzecki na zdjęciu z prawej.
Kevin Starzecki na zdjęciu z prawej.
Kevin Starzecki podpisał kontrakt na grę w sezonie 2020/2021 w barwach drużyny piłki ręcznej SRS ORLEN Upstream Przemyśl.
 
18-letni Kevin Starzecki w drużynie SRS ORLEN Upsteam Przemyśl będzie występował na pozycji prawoskrzydłowego z numerem 4.
 
Kevin jest zawodnikiem, który pomimo młodego wieku ma już wiele sukcesów na swoim koncie. Występy w młodzieżowej reprezentacji Francji, to przygoda możliwa tylko dla naprawdę utalentowanych i posiadających duże umiejętności, młodych adeptów piłki ręcznej.
 
Poprzednim klubem Kevina Starzeckiego, był dobrzy znany w handballowym świecie - Massy Essonne Handball (MEHB). Sam zawodnik, jak podkreślił, zapragnął powrócić do Polski, skąd pochodzi jego rodzina i właśnie tutaj dalej kontynuować swoją przygodę z piłką ręczną
 
- Cieszę się, że udało nam się pozyskać takiego zawodnika. Mimo młodego wieku, ma dość ciekawe CV. Wierzę, iż dzięki swoim umiejętnościom, będzie mocnym punktem Drużyny i pomoże nam w walce o najwyższe cele – powiedział Michał Kubisztal, trener SRS ORLEN Upstream Przemyśl.
 
- Chcemy stopniowo odmładzać nasz zespół. Liczymy, że trener będzie systematycznie wprowadzał na parkiet coraz więcej naszych utalentowanych juniorów - dodał prezes Rober Skawiński
 
Nie pozostaje nam nic innego, jak zaczekać do 19 września, aby móc po raz pierwszy zobaczyć Kevina Starzeckiego w akcji i cieszyć się efektownymi akcjami w jego wykonaniu.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Picur z fasolki 2020-07-17 13:41:30 0 0

Oooo ale hit urywa jaja

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij