https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-15 20:07:08

Sparing: Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 0:1

fot. Marek Jedynak
fot. Marek Jedynak
Siarka Tarnobrzeg w kolejnym sparingu w ramach przygotowań do startu rozgrywek ligowych podejmowała Koronę Rzeszów.  W pojedynku podkarpackich zespołów to goście byli lepsi. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył po kontrze strzałem przy słupku Dawid Przybyło.
 
 - To mecz sparingowy więc na pewno też szkoda tego, że przegrywamy. Dobrze konstruujemy akcje w ataku, ale dzisiaj nie było agresywnego doskoku do rywala. Trenowaliśmy w poniedziałek 3,5 godziny i cały czas pracujemy, dlatego też ciężko momentami o to żeby zawodnicy już mieli tę precyzję przez całe spotkanie. Na świeżość będzie czas później. Chcemy sprawdzić jeszcze jakiegoś napastnika i szukamy bramkarza. Zawodnicy, którzy dzisiaj grali z nami, zostają. Podpiszemy oczywiście kontrakt z Aleksandrem Krasickim-Mockalo. Teraz przed nami dwa mecze na wyjeździe, najbliższy ze Stalą Kraśnik, a potem Lewart Lubartów - powiedział nam Grzegorz Opaliński, szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg.
 
Trener gości Michał Szymczak tak skomentował dzisiejszy pojedynek z Siarką Tarnobrzeg.- To był dzisiaj na pewno pożyteczny sparing z dobrą drużyną. To był dla mnie taki generalny test przed ligą. Myślę, że przygotowanie motoryczne będzie naszym atutem w lidze. Już pomału schodzimy z obciążeń. Wygrana z solidnym przeciwnikiem buduje siłę zespołu. Kadrę już mamy zamkniętą. Pozyskaliśmy Szymona Kardysia, Adriana Sitka, Bartłomieja Buczka i Sebastiana Janika. W sobotę gramy sparing z LKS Wolą Dalszą - kończy rozmowę z nami Michał Szymczak, trener Watkem Korony Rzeszów.
  
Siarka Tarnobrzeg - Watkem Korona Rzeszów 0-1 (0-1)
 
0-1 Dawid Przybyło (27)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

YYeto8 2020-07-17 15:59:32 0 1

Opaliński wracaj Do Rzeszów bo niewykrzeszesx tu nic wiecej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij