2020-07-10 09:33:48

Jak łatwo obierać ziemniaki?

Masz firmę gastronomiczną, która zajmuje się sprzedażą gorących posiłków? Pewnie nieraz spotkałeś się z problemem długiego obierania warzyw zwłaszcza ziemniaków. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jakie możliwości dają obieraczki do ziemniaków oraz jakie mogą być korzyści z jej korzystania.

Rodzaje obieraczek

Kupując obieraczkę warto zwrócić uwagę na cechy danych obieraczek. Jak możemy podzielić obieraczki do ziemniaków.

Pierwszym z kryteriów jest kształt obieraczki, dzieli się na dwa rodzaje. Ostrze może być ułożone w sposób prostopadły lub równoległy do uchwytu. Dodatkowo istnieje możliwość sztywnego, czy też ruchomego mocowania.

Wszystkie rodzaje obieraczek wraz z modelami możesz znaleźć na stronie Gastroprodukt.pl.

 

Korzyści z używania obieraczki

Posiadanie specjalnego sprzętu: maszynki, obieraczki do ziemniaków niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszym z nich jest szybka i sprawna praca.

Choć czynność jaką jest obieranie ziemniaków może kojarzyć się z szeregową czynnością niekoniecznie przeznaczoną dla osób pracujących w gastronomii. Obieraczki do ziemniaków pozwalają na przygotowanie aż 600 kilogramów warzyw, nawet - uwaga w godzinę. Technologia, która zmierza w kierunku zmniejszania gabarytów przedmiotów sprawia, że obieraczki do ziemniaków ważą zaledwie 60 kilogramów. Dzięki temu mogą zmieścić się nawet w małej kuchni lub na innej małej przestrzeni. Na skutek wytrzymałej konstrukcji ze stali nierdzewnej, zapewniona jest pełna praca, ze zminimalizowaną liczbą uszkodzeń oraz awarii.

Dzięki specjalnej, prostej budowie obieraczki do ziemniaków, możliwa jest dokładna penetracja wnętrza, a czyszczenie jest ułatwione. Maszyna do obierania ziemniaków świetnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych do przyrządzanie m.in. frytek, puree lub innymi dań z ziemniaków. Obieraczka do ziemniaków sprawdzi się również w gospodarstwie domowym. Dzięki intuicyjnej obsłudze poradzi sobie z nią nawet osoba zaczynająca przygodę z profesjonalnym gotowaniem.

O firmie Gastroprodukt

GastroProdukt to firma, która zajmuje się dostarczeniem sprzętów charakterystycznych m.in. dla branży pralniczej oraz gastronomii i cateringów. Cel firmy to sprawne oraz profesjonalne serwisowanie na wszystkich etapach danego projektu. Osoby zaangażowane w firmie, w tym wykwalifikowani pracownicy służą pomocą na każdym etapie zakupów. Siedziba firmy znajduje się w Olkuszu. Firma do swoich mocnych stron zalicza: doskonały stosunek jakości do ceny; szeroki asortyment; wysoka jakość produktu; kompetentne zarządzanie projektem; zaangażowanie i kompetencje.

Słyszeliście kiedyś o takich o urządzeniach do obierania ziemniaków?


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij