https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-06-30 16:40:00

Pełny terminarz 4 ligi podkarpackiej na sezon 2020/21!

Już 25 lipca rozpoczną się rozgrywki 4 ligi podkarpackiej. (fot. Radosław Kuśmierz)
Już 25 lipca rozpoczną się rozgrywki 4 ligi podkarpackiej. (fot. Radosław Kuśmierz)
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej rozlosował pełny terminarz 4 ligi podkarpackiej. Zmagania na piątym szczeblu rozgrywkowym w Polsce rozpoczną się w weekend 25/26 lipca.
 
1. kolejka - 25-26 lipca

Watkem Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Stal Sanok
Sokół Nisko - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 
Piast Tuczempy - Lechia Sędziszów Małopolski
Resovia II - Start Pruchnik
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec
Stal II Stalowa Wola - Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Jasło - JKS Jarosław
Izolator Boguchwał - Igloopol Dębica
 
2. kolejka - 29 lipca (środa)

Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica
JKS Jarosław - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Jasło
Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
Start Pruchnik - Legion Pilzno
Lechia Sędziszów Małopolski - Resovia II
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok - Sokół Nisko
Watkem Korona Rzeszów - Wisłok Wiśniowa
 
3. kolejka - 1-2 sierpnia

Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko - Korona Rzeszów
Piast Tuczempy - Ekoball Sanok
Resovia II Rzeszów - Partyzant Targowiska
Legion Pilzno - Lechia Sędziszów Małopolski 
Polonia Przemyśl - Start Pruchnik
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno
Czarni Jasło - Stal II Mielec
Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica - JKS Jarosław
 
4. kolejka - 8-9 sierpnia

Orzeł Przeworsk - JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Stal II Mielec - Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno - Czarni Jasło
Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Stalowa Wola
Start Pruchnik - Błękitni Ropczyce
Lechia Sędziszów Małopolski - Polonia Przemyśl
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Legion Pilzno
Ekoball Stal Sanok - Resovia II
Korona Rzeszów - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
 
5. kolejka - 12 sierpnia (środa)
 
Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Resovia II - Watkem Korona Rzeszów
Legion Pilzno - Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Błękitni Ropczyce- Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Stalowa Wola - Start Pruchnik
Czarni Jasło - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
Igloopol Dębica - Stal II Mielec
JKS Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna

6. kolejka -15-16 sierpnia

Orzeł Przeworsk - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec - JKS Jarosław
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Start Pruchnik - Czarni Jasło
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska - Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok- Polonia Przemyśl
Watkem Korona Rzeszów - Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Resovia II
Sokół Nisko - Piast Tuczempy

7. kolejka - 22-23 sierpnia

Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk
Resovia II - Sokół Nisko
Legion Pilzno - Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl - Watkem Korona Rzeszów
Błękitni Ropczyce - Ekoball Stal Sanok
Stal II Stalowa Wola- Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Czarni Jasło - Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała - Start Pruchnik
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Młp
JKS Jarosław - Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec

8. kolejka - 26 sierpnia (środa)

Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec
Karpaty Krosno- Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski  - JKS Jarosław
Start Pruchnik - Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski - Izolator Boguchwała
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Czarni Jasło
Ekoball Stal Sanok- Stal II Stalowa Wola
Watkem Korona Rzeszów - Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Sokół Nisko - Legion Pilzno
Piast Tuczempy - Resovia II 
 
9. kolejka - 29-30 sierpnia

Resovia II - Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno - Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa
Stal II Stalowa Wola - Watkem Korona Rzeszów
Czarni Jasło - Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski
JKS Jarosław - Start Pruchnik
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec - Karpaty Krosno

10. kolejka - 5-6 września

Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Mielec
Start Pruchnik- Sokół Kolbuszowa Dolna
Lechia Sędziszów Małopolski - JKS Jarosław
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała
Watkem Korona Rzeszów - Czarni Jasło
Wisłok Wiśniowa - Stal II Stalowa Wola
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl
Resovia II - Legion Pilzno
 
11. kolejka - 9 września (środa)

Legion Pilzno - Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl - Resovia II 
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy
Stal II Stalowa Wola - Sokół Nisko
Czarni Jasło - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Watkem Korona Rzeszów
Igloopol Dębica - Ekoball Stal Sanok
JKS Jarosław - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec - Start Pruchnik
Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Małopolski 
 
12. kolejka - 12-13 września
 
Orzeł Przeworsk- Głogovia Głogów Małopolski
Start Pruchnik - Karpaty Krosno
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Mielec
Partyzant Targowiska - Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Stal Sanok - JKS Jarosław
Watkem Korona Rzeszów - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Czarni Jasło
Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola
Resovia II - Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno- Polonia Przemyśl
 
13. kolejka - 19-20 września
 
Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce - Legion Pilzno
Stal II Stalowa Wola - Resovia II
Czarni Jasło - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław - Watkem Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Karpaty Krosno - Lechia Sędziszów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski - Start Pruchnik

14. kolejka - 26-27 września
 
Orzeł Przeworsk - Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski - Głogovia Głogów Małopolski
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec
Watkem Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Resovia II - Czarni Jasło
Legion Pilzno - Stal II Stalowa Wola
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
 
15. kolejka - 3-4 października

Błękitni Ropczyce  Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola - Polonia Przemyśl
Czarni Jasło - Legion Pilzno
Izolator Boguchwała - Resovia II 
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
JKS Jarosław - Sokół Nisko
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa
Stal II Mielec - Watkem Korona Rzeszów
Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Start Pruchnik - Lechia Sędziszów Małopolski

16. kolejka 10-11 października

Orzeł Przeworsk - Lechia Sędziszów Małopolski
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Start Pruchnik
Ekoball Stal Sanok - Głogovia Głogów Małopolski
Watkem Korona Rzeszów - Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec
Sokół Nisko - Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy - JKS Jarosław
Resovia II - Igloopol Dębica
Legion Pilzno - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Czarni Jasło
Błękitni Ropczyce - Stal II Stalowa Wola
 
17. kolejka - 17-18 października

Stal II Stalowa Wola - Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło - Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Legion Pilzno
JKS Jarosław - Resovia II
Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy
Stal II Mielec- Sokół Nisko
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Watkem Korona Rzeszów
Start Pruchnik - Ekoball Stal Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

18. kolejka 24-24 października

Orzeł Przeworsk - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Ekoball Stal Sanok - Lechia Sędziszów Małopolski
Watkem Korona Rzeszów - Start Pruchnik
Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko - Karpaty Krosno
Piast Tuczempy - Stal II Mielec
Resovia II - Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno - JKS Jarosław
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce - Izolator Boguchwała
Stal II Stalowa Wola - Czarni Jasło

19. kolejka 31 października

Czarni Jasło - Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała - Stal II Stalowa Wola
Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław - Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna - Legion Pilzno
Stal II Mielec - Resovia II 
Karpaty Krosno - Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko
Start Pruchnik - Wisłok Wiśniowa
Lechia Sędziszów Małopolski - Watkem Korona Rzeszów
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Ekoball Stal Sanok

20. kolejka 7-8 listopada

Orzeł Przeworsk - Ekoball Stal Sanok
Watkem Korona Rzeszów - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Wisłok Wiśniowa - Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Nisko - Start Pruchnik
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Rzeszów - Karpaty Krosno
Legion Pilzno - Stal II Mielec
Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław
Stal II Stalowa Wola - Igloopol Dębica
Czarni Jasło - Izolator Boguchwała 

21. kolejka 14-15 listopada

Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica - Czarni Jasło
JKS Jarosław - Stal II Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno - Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - Resovia II 
Start Pruchnik - Piast Tuczempy
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok - Watkem Korona Rzeszów

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 17

Rozwiąż działanie =

Start 2020-06-30 17:09:50 6 11

Pruchnik to jest potega ,Pruchnik najlepszy jest pruchnik trzeba szanowac pruchnik mistrzem jest ,awans Start Pruchnik a w nastepnym sezonie walczymy o awans do 2 ligi ,taki jest plan nowego sponsora ktory niedługo zostanie przedstawiony opinii publicznej ,ave Startowcy, to my to my Startowcy ,Banda Startu Pruchnik pozdrawia

Start 2020-06-30 17:09:50 6 11

Pruchnik to jest potega ,Pruchnik najlepszy jest pruchnik trzeba szanowac pruchnik mistrzem jest ,awans Start Pruchnik a w nastepnym sezonie walczymy o awans do 2 ligi ,taki jest plan nowego sponsora ktory niedługo zostanie przedstawiony opinii publicznej ,ave Startowcy, to my to my Startowcy ,Banda Startu Pruchnik pozdrawia

~anonim 2020-06-30 17:12:18 4 5

hehe dokładnie rozniesiemy w pył te buraczana lige

~anonim 2020-06-30 17:25:49 4 6

co wy tu bazgrolicie małolaty tylko Piast Tuczempy the king -worriors-

olimpia 2020-06-30 17:27:40 3 3

olimpia pysznica forever and ever

gal 2020-06-30 17:29:38 3 3

to Partyzant jeszcze w IV lidze?

banda Głogovi 2020-06-30 17:42:16 3 2

beka z was ciołki

Wisniowa 2020-06-30 18:02:52 2 3

Tu fighters club Wisłok Wisniowa kto chce sie ustawic ?

~anonim 2020-06-30 18:08:54 2 2

jak cos to mozemy sie z wami wybrac do lasu na grzybobranie Kamieniarz Golemki fighters club,dajcie znac gdzie i kiedy

~anonim 2020-06-30 18:18:39 3 3

siedzi misiu na kanapie pazurkami w pupie drapie co wydrapie to zajada bo to smaczna czekolada :) pozdro ultrasi korony watkem rzeszow :)

abraxas 2020-06-30 19:42:30 2 2

Terminarz to jest chyba rozkład z terminami a tu jakoś ich brak.

~anonim 2020-06-30 21:55:34 0 1

Targowiska nie wycofały się z czwartej ligi

~anonim 2020-06-30 22:03:26 1 0

Partyzant kombinował aby nie grać 4 lidze i sie nie udało haha celowo chciał nie dostać licencji po to by grać w okręgowej.Teraz same baty tak się kończy gdy się jak kończy i najemnicy odchodzą a wychowanków brak

Szymon 2020-06-30 23:28:19 3 1

A co nie daj boże jak spadnie stal stalowa wola do 3 to wtedy chyba rezerwy nie mogą grać bo musi być chyba. Różnica 2 klas

LPG 2020-07-03 11:14:13 0 0

Partyzant pierwsze 5 kolejek zbierze lanie i wycofa się z rozgrywek

Fanatyk PB 2020-07-03 13:23:25 0 0

Ciekawa grupa będą emocje do końca sezonu

obiekt 2020-07-21 14:07:23 0 0

Kadra Partyzanta to na chwile obecną 12 chłopa plus grający trener. chyba ciut mało na 21 kolejek

ŻeliPapą 2020-07-23 17:52:31 0 1

druga Stal Mielec później dłuuugo dłuuugo nic

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem