https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-30 21:32:04

Adrian Paluchowski odchodzi z PGE Stali Mielec

fot. PGE Stal Mielec
fot. PGE Stal Mielec
Znane są pierwsze ruchy kadrowe naszego jedynego pierwszoligowca. Jego barw dłużej nie będzie reprezentował napastnik, który w klubie grał od ponad roku.
 
Adrian Paluchowski odchodzi z PGE Stali Mielec, poinformował zawodnik na twitterze. 32-letni napastnik przy Solskiego 1 spędził ostatni rok, gdzie przyszedł z Pogoni Siedlce. Napastnik w biało-niebieskich barwach rozegrał w sumie 31 spotkań i zdobył 8 goli.
 
Piłkarz w obecnym sezonie pojawił się 19 razy na pierwszoligowych boiskach, gdzie spędził w sumie 1036 minut i cztery razy pokonywał bramkarza rywali. Jak czytamy, 32-latek żałuje że nie będzie mógł dokończyć sezonu w ekipie z Mielca.
 
-Dzisiaj dobiegła końca moja przygoda ze Stalą Mielec. Bardzo żałuję, że nie było mi dane dokończyć sezonu. Dziękuję drużynie, kibicom i zarządowi za ten czas. Trzymam kciuki za upragniony awans do ekstraklasy! - napisał były już snajper mielczan.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

STW 2020-07-01 12:10:31 2 0

dawac go do stalowej tam przygarniaja kazdego wolnego emeryta z duza pensja

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij