https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-10 10:22:47

Patryk Kołodziej i Mateusz Gamrot będą grać w Wieczystej Kraków

Patryk Kołodziej w najbliższym sezonie będzie grał w Wieczystej Kraków. (fot. archiwum)
Patryk Kołodziej w najbliższym sezonie będzie grał w Wieczystej Kraków. (fot. archiwum)
Patryk Kołodziej i Mateusz Gamrot podpiszą umowy z Wieczystą Kraków. Obaj w zeszłym sezonie wywalczyli wraz z Hutnikiem Kraków awans do 2 ligi.
 
Patryk Kołodziej zagrał w ostatnim sparingu Wieczystej Kraków. Ekipa prowadzona przez Przemysława Cecherza zmierzyła się z GKS-em Tychy. Mecz był podzielony na trzy tercje po 35 minut. Kołodziej zagrał 105 minut w tym meczu. W poprzednim sezonie 25-letni obrońca był kluczowym zawodnikiem Hutnika Kraków, ekipy która wywalczyła awans do 2 ligi.
 
Do drużyny z "okręgówki" trafi też Mateusz Gamrot. Piłkarz ten jednak dopiero za jakiś czas będzie miał możliwość zadebiutowania w Wieczystej. Na jednym z ostatnich treningów Hutnika doznał poważnej kontuzji, zerwania wiezadła krzyżowego. W drugiej połowie czerwca czeka go operacja. - Nie zostawimy go samego. Nasz klub będzie mu finansował leczenie - tłumaczy Przemysław Cecherz dla gazety krakowskiej.

Wieczysta Kraków to "dream team"

Wieczysta w poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce w Klasie O Kraków i w kolejnym sezonie również będzie występowała na tym szczeblu rozgrywkowym. Jej skład oceniany jest mianem "dream teamu". W Wieczystej Kraków występują już m.in. Patryk Zieliński, Michał Miśkiewicz, Bartosz Iwan, Piotr Madejski. Od nowego sezonu Wieczysta będzie miała zespoł rezerw. Wobec tego klub chce mieć w kadrze aż 35 graczy. W ciągu najbliższych dni umowę z krakowską drużyną podpisze Sławomir Peszko, czym pisaliśmy tutaj.

Kolejne "bombowe transfery"

- Musimy poszerzyć naszą klubową kadrę. Mamy już umówione spotkania i treningi z kolejnymi zawodnikami. Myślę, że będziemy mieć jeszcze dwa "bombowe" transfery. Szukamy także kilku młodzieżowców. Nikt z Wieczystej nie odchodzi. Jeśli ktoś nie załapie się do pierwszej drużyny, nie będzie mieć obniżonych zarobków - kończy szkoleniowiec Wieczystej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Hydraulik z Kombatantów 2020-06-10 11:32:20 7 2

Trzeba przyznać, że medialnie rozgrywają to dobrze w tej Wieczystej. Jednak model budowy drużyny mnie nie przekonuje, no ale to nie moje pieniądze.

Hydraulik z Kombatantów 2020-06-10 11:32:20 7 2

Trzeba przyznać, że medialnie rozgrywają to dobrze w tej Wieczystej. Jednak model budowy drużyny mnie nie przekonuje, no ale to nie moje pieniądze.

B 26 2020-06-10 11:52:58 3 2

Na szczeblu 3 ligi to można szaleć z takimi nazwiskami ale w okręgówce?

Dj 2020-06-10 13:57:21 5 2

Szczerze... To szkoda komentować tego, z drugiej ligi do okręgówki...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij