https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-06-10 17:40:00

Znamy datę barażów o awans do 3 ligi gr. IV. "Z wielkim zdumieniem odebraliśmy dzisiejszą decyzję MZPN-u"

Unia Tarnów nie zgadza się z decyzją MZPN-u. (fot. Mateusz Nytko/ Unia Tarnów)
Unia Tarnów nie zgadza się z decyzją MZPN-u. (fot. Mateusz Nytko/ Unia Tarnów)
Baraże o awans do 3 ligi gr. IV pomiędzy Unią Tarnów a Cracovią odbędą się w lipcu. Dokładnie w dniach 8 i 12 lipca. Pierwszy mecz będzie rozegrany w Tarnowie. Nie wiadomo wciąż czy do tych meczów dojdzie.
 
Baraże o awans do 3 ligi gr. IV pomiędzy Unią Tarnów a Cracovią II odbęda się w dniach 8 i 12 lipca. Z tą decyzją nie zgadzają się przedstawiciele "Jaskółek".
 
- Z wielkim zdumieniem odebraliśmy dzisiejszą decyzję Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zmieniającą terminy baraży o awans do III ligi gr IV. Pomimo zakończenia rozgrywek sezonu 2019/2020 dnia 28 maja 2020, pomimo zgody Ministerstwa Sportu na rozegranie baraży w pierwotnie ustalonych terminach, Zarząd MZPN postanowił przesunąć ich datę, poza czas obowiązywania kontraktów i deklaracji gry amatora naszych zawodników. Przy jednoczesnym ograniczeniu uprawnienia dla zawodników mogących wziąć udział w meczach  barażowych do dnia 31 maja, Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej tą bezprecedensową i sprzeczną z wszelkimi normami zarówno prawnymi jak i etyczno-moralnymi decyzją, wyeliminował nasz klub z rozgrywek barażowych - czytamy na oficjalnej stronie Unii Tarnów.
 
Działacze Unii Tarnów wyjaśniają dlaczego ich zdaniem decyzja o przesunięciu baraży z końcówki czerwca na początek lipca nie ma nic wspólnego z piłką nożną. Więcej na stronie Unii, link poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij