2020-06-10 19:17:55

sparing: Motor Lublin - Unia Tarnów 4-0

Motor Lublin w kolejnym sparingu zaaplikował rywalowi aż cztery bramki. Tym razem Unia Tarnów musiał uznać wyższość ekipy Mirosława Hajdo.

Motor Lublin już po kwadransie gry miał doskonałą okazję do objęcia prowadzenia w meczu towarzyskim z Unią Tarnów. Jednak zawodnik "żółto-biało-niebieskich" nie wykorzystał rzutu karnego. Obie ekipy grały dość zachowawczo i ostatecznie pierwsza część środowego sparingu zakończyła się bezbramkowym remisem.

W 62. minucie piłkarze Mirosława Hajdo wyszli na prowadzenie. Bramkę dla Motoru zdobył Bartosz Rymek. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców trzynaście minut później i było 2-0. W 82. minucie Krzysztof Ropski zdobył kolejną bramkę dla gospodarzy, a wynik meczu ustalił jeden z zawodników testowanych przez beniaminka 2 ligi.

Motor Lublin - Unia Tarnów 4-0 (0-0)

1-0 Bartosz Rymek (62)
2-0 Bartosz Rymek (75)
3-0 Krzysztof Ropski (82)
4-0 Zawodnik testowany (88)