https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-26 11:58:02

Marcin Komenda rozwiązał umowę z Asseco Resovią!

Marcin Komenda rozwiązał umowę Asseco Resovią. (fot. Resovia)
Marcin Komenda rozwiązał umowę Asseco Resovią. (fot. Resovia)
Marcin Komenda nie będzie grał w Asseco Resovii. 24-letni siatkarz pomimo ważnego kontraktu opuszcza "Pasiaki", przekazała menedżer zawodnika Jakub Malke.
 
Marcin Komenda rozwiązał umowę z Asseco Resovią przekazał na swoim twitterze menedżer zawodnika, Jakub Malke. 24-letni rozgrywający do "Pasiaków" dołączył przed sezonem 2019/20 z GKS-u Katowice wraz z trenerem Piotrem Gruszką.
 
Na pozycji rozgrywającego w Resovii w przyszłej kampanii będą grać Fabian Drzyzga oraz Paweł Woicki. Zakontraktowania tego drugiego klub z Rzeszowa jeszcze nie potwierdził, tak samo jak rozwiązania umowy z Komendą.
 
Marcin Komenda prawdopodobnie trafi do beniaminka PlusLigi - Stali Nysa o czym pisaliśmy TUTAJ. Do tej ekipy również trafić ma Zbigniew Bartman. - Rzeczywiście obaj dostali propozycje z Nysy. Rozmowy zwłaszcza w przypadku Zibiego są zaawansowane. W przypadku Marcina musimy jeszcze dogadać się z Resovią. Albo rozwiążemy umowę, albo w grę będzie wchodziło wypożyczenie. Komenda ma też inne oferty, ale chce zostać w PlusLidze, bo w wakacje rodzi mu się dziecko - mówił wówczas Malke. 

Teraz gdy już umowa z Asseco Resovią została rozwiązana to nie stoi nic na przeszkodzie aby Komenda dołaczył do Stali Nysa. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

janusz 2020-05-26 16:27:58 1 1

lepszy od drzyzgi sovia będzie żałować

Kibic 2020-05-26 16:50:20 3 0

Szkoda słów puszczają młodego a Woickiego biorą i jak to się ma do słów właścicielami,który mówił że będzie stawiał na młodych Polskich zawodników!!!!!!!!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij