https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-18 11:00:05

Dawid Konarski może dołączyć do Asseco Resovii

Dawid Konarski będzie nowym atakującym Asseco Resovii? fot. Jastrzębski Węgiel
Dawid Konarski będzie nowym atakującym Asseco Resovii? fot. Jastrzębski Węgiel
Dawid Konarski pożegnał się już z Jastrzębskim Węglem i rozgląda się za nowym klubem. Zainteresowanie atakującym wyraziła Asseco Resovia, która prawdopodobnie wypożyczy Damiana Domagałe i poszuka jeszcze jednego zawodnika na jego pozycję. 
 
Karuzela transferowa w Asseco Resovii trwa w najlepsze. Ostatnio pojawiły się informacje, że do klubu może wrócić Dawid Konarski, który rozstał się już z Jastrzębskim Węglem i poszukuję nowego pracodawcy. Sporo mówiło się o potencjalnym transferze "Konara" do Korei Południowej, jednak nie został on wybrany w drafcie. 
 
Teraz wiele wskazuję na to, że może on dołączyć do Asseco Resovii. Przypomnijmy, że klub ma aktualnie podpisane umowy z Karolem Butrynem i Damianem Domagałą, ale ten drugi prawdopodobnie uda się na roczne wypożyczenie. Poza Konarskim na pozycję atakującego brany pod uwagę jest też Stephen Boyer, ale wiadomo, że za niego trzeba wyłożyć znacznie większe pieniądze. Klub już wydał sporo na zakontraktowanie Fabiana Drzyzgi i Klemena Cebulja, a jak wiadomo to jeszcze nie koniec "wielkich transferów" 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij