2020-05-18 14:31:00

Wiele mówi się o rywalizacji Hutnika Kraków z Motorem Lublin. My natomiast przypominamy mecz z z 26 października.

Hutnik Kraków pokonał Motor Lublin w 14. kolejce 3 ligi gr. IV. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Patryk Kołodziej. Warto przypomnieć sobie to spotkanie.

TylkoZKS 2020-05-18 16:28:49

Ewidentnie motór dużo słabszy. Powinien przegrać co najmniej 4:0.

Motor83 2020-05-18 20:39:40

Nie ma to jak powoływać się na wynik meczu który został przekręcony hipokryzja wladz Hutnika nie ma granic

sad but true 2020-05-18 21:19:16

Sedzia główny ze Skarżyska-Kamennej (Świętokrzyskie), a liniowy nigdy więcej nie ma prawa sędziować.

juro 2020-05-18 21:26:06

a tymczasem II legia na 3 miejscu czyli weryfikacja na podstawie liczby bramek. I dalej uwazacie szanowna redakcjo ze macie cos do powiedzenia

LU 2020-05-20 21:55:32

Nowohucki WAŁEK!!!

~anonim 2020-05-21 21:56:25

No i co patafiany nowohuckie. Zapłaciliście za 1:0 i było 1:0. A co powiecie na minutę 2:25?