https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-15 20:05:49

Damian Domagała nowym atakującym Asseco Resovii!

Damian Domagała nowym atakującym Asseco Resovii! fot. Cuprum Lubin
Damian Domagała nowym atakującym Asseco Resovii! fot. Cuprum Lubin
Asseco Resovia pozyskała nowego atakującego. Trykot Pasiaków od przyszłego sezonu założy Damian Domagała, który ubiegły sezon spędził w Cuprum Lubin. To pierwszy zawodnik sprowadzony na pozycję atakującego, po tym jak z klubem pożegnali się Zbigniew Bartman i Damian Schulz. 
 
Asseco Resovia pozyskała kolejnego zawodnika, tym razem do klubu z Rzeszowa przyszedł Damian Domagała. 22-letni atakujący w poprzednim sezonie grał w Cuprum Lubin, gdzie walczył o miejsce w składzie z Jakubem Ziobrowskim, wychowankiem Resovii który będzie grał w Vervie Warszawa.
 
Mierzący 199 cm zawodnik, to pierwszy siatkarz sprowadzony na pozycję atakującego, po odejściu Zbigniewa Bartmana i Damiana Schulza. O transferze poinformował dziennikarz Onet.pl Maciej Trąbski na swoim Twitterze. 
 
 
Dla klubu z Lubina Domagała zagrał w 13 meczach i zdobył 75 punktów. Przed powrotem do Polski grał w Włoszech w drużynie Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia. Nieoficjalnie mówi się, że Damian może zostać od razu wypożczony do innego klubu, bo do Resovii trafić mają Karol Butryn i Stephen Boyer. 
 
Przypomnijmy, że Asseco Resovia sprowadziła oprócz Domagały już trzech nowych graczy, a są to: Klemen Cebulj, Fabian Drzyzga oraz Nicolas Szerszeń. Oprócz tego nowym szkoleniowcem Pasiaków został Alberto Giuliani.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Uważny 2020-05-15 21:14:18 7 1

Ale o tym Przegląd Sportowy czy SuperNowosci czy nawet fakt pisza juz od 2 miesięcy!!!!!

Uważny 2020-05-15 21:14:18 7 1

Ale o tym Przegląd Sportowy czy SuperNowosci czy nawet fakt pisza juz od 2 miesięcy!!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij