https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-15 13:19:00

Karol Butryn odszedł z Cerrad Enea Czarnych Radom! Czas na Asseco Resovie?

Karol Butryn odszedł z Cerrad Enea Czarnych Radom. (Czarni Radom)
Karol Butryn odszedł z Cerrad Enea Czarnych Radom. (Czarni Radom)
Karol Butryn po roku gry odszedł z Cerrad Enea Czarnych Radom. Wcześniej przez cztery sezony występował w GKS-ie Katowice. Atakujący jest łączony z Asseco Resovią.
 
Karol Butryn odszedł z Cerrad Czarnych Radom. 26-latek jest głównym celem transferowym Asseco Resovii. Atakujący ma zastąpić Zbigniewa Bartmana i Damiana Schulza, który pożegnali się z "Pasiakami".
 
- Karol Butryn w barwach Czarnych Radom w rozgrywkach 2019/2020 zanotował imponujący sezon. Siatkarz był nie tylko najlepszym atakującym zespołu, ale w w rankingu "najlepiej atakujących" całej PlusLigi, z dorobkiem 365  punktów, uplasował się na 2. miejscu. Z kolei fani drużyny "Wojskowych", w posezonowym głosowaniu, docenili Karola Butryna wybierając go najbardziej wartościowym zawodnikiem zespołu Cerrad Enea Czarnych Radom - czytamy na oficjalnej stronie radomskiego klubu.
 
Karol Butryn w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom rozegrał łącznie 23 mecze. W ubiegłym sezonie zdobył 5. statuetek MVP,  a na parkietach PlusLigi zdobył aż 430 punktów - będąc jednocześnie najlepiej punktującym siatkarzem Wojskowych oraz 2. w klasyfikacji siatkarzy w PlusLidze.  Kibice Cerrad Enea Czarnych Radom na pewno zapamiętają niezwykły pojedynek w Suwałki Arena, gdzie Karol Butryn zdobył aż 34 punkty w całym pojedynku, który Wojskowi wygrali 3:1.

Natomiast w Rzeszowie doszło do rewolucji kadrowej. Z ekipą z Podkarpacia pożegnało się już siedmiu graczy. Klub pozyskał już w tym okienku transferowym Fabian Drzyzgę i Kelema Cebulj. Ponadto z "Pasiakami" łączone są różne głosne nazwiska w tym Karol Butryn.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij