https://www.dikyspray.pl/


2020-05-15 13:42:26

Developres SkyRes Rzeszów odebrał srebrne medale mistrzostw Polski

(Developres SkyRes Rzeszów z medalami mistrzostw Polski. (fot. Developres)
(Developres SkyRes Rzeszów z medalami mistrzostw Polski. (fot. Developres)
Developres SkyRes Rzeszów zajął drugie miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Sezon został zakończony po rundzie zasadniczej. Siatkarki z Rzeszowa otrzymały srebrne medale. 
 
Developres SkyRes Rzeszów zajął drugie miejsce w zakończonym po rundzie zasadniczej sezonie w Lidze Siatkówki Kobiet. Siatkarki Stephana Antigi przegrały zaledwie jedno spotkanie. "Rysice" uległy na własnym parkiecie Chemikowi Police 0-3. W rewanżu rzeszowianki wygrały 3-2, ale to nie wystarczyło do zajęcia pierwszego miejsca.

W dniu wczorajszym zawodniczki oraz sztab szkoleniowy odebrał medale za zdobycie srebrnego medalu mistrzostw Polski. - W siedzibie firmy DevelopRes na 12 piętrze biurowca SkyRes mieliśmy przyjemność odebrać pierwsze historyczne srebrne medale Mistrzostw Polski Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020. Wiemy, że obecna sytuacja nie pozwala świętować wspólnie z kibicami, ale mamy nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas na to, aby celebrować sukcesy naszej Drużyny! JESTEŚMY WICEMISTRZAMI POLSKI - czytamy na oficjalnej stronie Developresu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Robson 2020-05-15 14:12:53 12 0

GRATULACJE DZIEWCZYNY !

Robson 2020-05-15 14:12:53 12 0

GRATULACJE DZIEWCZYNY !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij