https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-05-14 15:55:44

Tomasz Jurczak, prezes Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska: Rozważamy kilka kandydatur, póki co nic nie jest pewne

Czy Paweł Tomkiewicz będzie prowadził Partyzant MAL-BUD1 Targowiska? (fot. Mchał Rysz)
Czy Paweł Tomkiewicz będzie prowadził Partyzant MAL-BUD1 Targowiska? (fot. Mchał Rysz)
Prezes Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska, Tomasza Jurczaka potwierdza rozmowy z Pawłem Tomkiewiczem, ale mówi że kontrakt nie został jeszcze podpisany. Czwartoligowiec rozważa kilka innych kandydatur.
 
Paweł Tomkiewicz będzie trenerem Partyzanta Targowiska? - Na wstępie chciałbym podkreślić że informacja która została podana jest informacją nieoficjalną bo my jako klub nie wydaliśmy żadnego komunikatu. Mogę potwierdzić, że Paweł Tomkiewicz jest brany pod uwagę i prowadzimy z nim rozmowy aczkolwiek tak samo mogę powiedzieć o kilku innych szkoleniowcach z którymi prowadzimy rozmowy - powiedział nam Tomasz Jurczak.
 
Przypomnijmy, że na początku tygodnia czwartoligowiec ogłosił, że zakończono współpracę z dotychczasowym trener Wojciechem Kogutem
 
- To czy Paweł będzie pełnił obowiązki trenera okaże się prawdopodobnie do końca obecnego tygodnia, bo po tym czasie chcielibyśmy mieć tą kwestię za zamkniętą i skupić się na kompletowaniu kadry potrzebnej do rywalizacji na czwartoligowym froncie - informuje prezes Partyzanta Mal-Bud1 Targowiska.
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij