https://www.dikyspray.pl/


2020-04-15 22:04:36

Bartosz Kwolek dołączy do Asseco Resovii?

Czy Bartosz Kwolek dołączy do Asseco Resovii? (fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl)
Czy Bartosz Kwolek dołączy do Asseco Resovii? (fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl)
Trzeci najlepszy zagrywający ostatniego sezonu PlusLigi i reprezentant Polski, Bartosz Kwolek może dołączyć do Asseco Resovii. Jeden z czołowych przyjmujących w naszym kraju zdradził, że zostaje w Polsce. Będzie grał w Asseco Resovii, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle lub Vervie Warszawa.
 
Asseco Resovia planuję gruntownie przebudować drużynę na najbliższy sezon. Po ostatnim fatalnym roku władze klubu nie wyborażają sobie kolejnego z rzędu blamażu i chcą wrócić na pozycję medalową. Działacze "Pasiaków" są zainteresowani sprowadzeniem Bartosza Kwolka!
 
To byłaby prawdziwa "bomba transferowa". Przyjmujący reprezentacji Polski od kilku sezonów jest jednym z najlepszych zawodników w lidze i każdy klub widziałby go w swoim zespole. Sam zaintersesowany potwierdził, że temat transferu do Asseco Resovii jest możliwy. - Na pewno zagram w Polsce, to mogę potwierdzić - powiedział Bartosz Kwolek w programie 7strefa.

Najładniejsze z tych miast będzie moim celem

Mistrz Świata z 2018 roku został zapytany czy będzie w przyszłym sezonie grał w Rzeszowie, Kędzierzynie-Koźle czy Warszawie - Z tych trzech miast jedno jest prawdziwe. Mogę powiedzieć, że to prawdopodobnie najładniejsze z tych miast będzie moim celem na następne lata - odparł Kwolek.
 
Przypomnijmy, że nowym trenerem rzeszowian będzie Alberto Giuliani, który jest również szkoleniowcem reprezentacji Słowenii. Z tą drużyną sięgnął w ubiegłym roku po srebrny medal Mistrzostw Europy. Sporo mówi się również o przyjściu Klemena Cebulja, czyli przyjmującego posiadającego "dynamit" w ręce. 
 
Siatkarscy eksperci nie mają wątpliwości, że w Rzeszowie może powstać drużyna marzeń. Do klubu wraca Nicolas Szerszeń, który ma na koncie najwięcej asów serwisowych w ostatnim sezonie. Pozycję atakującego ma zasilić Karol Butryn, czyli kolejny uznany w Polsce zawodnik.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Kazek 2020-04-16 09:54:16 7 3

O tym Polsat Sport pisał jakiś miesiąc temu a wy teraz w swoim stylu kopijuj wklpeij wstyd chłopaczki

Kazek 2020-04-16 09:54:16 7 3

O tym Polsat Sport pisał jakiś miesiąc temu a wy teraz w swoim stylu kopijuj wklpeij wstyd chłopaczki

PS 2020-04-16 11:07:53 6 6

Byłby ale nie będzie. Nie ma cie pojęcia o siatkówce więc skupcie się na tym co wam wychodzi najlepiej czyli piłkarskich ligach pszenno-buraczanych. Ale miło że kopiujecie informacje z naszego portalu miło

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij