https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-16 11:52:00

Darmowy wstęp na mecze PGE Stali Mielec dla pracowników służby zdrowia!

Podobne tematy 1 liga PGE Stal Mielec
Na mecze PGE Stali Mielec pracownicy służby zdrowia będą mogli przychodzić ZA DARMO! (fot. Stal Mielec)
Na mecze PGE Stali Mielec pracownicy służby zdrowia będą mogli przychodzić ZA DARMO! (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec jest na trzecim miejscu w tabeli Fortuna 1 ligi. Władze klubu zdecydowały, że do końca 2020 roku pracownicy służby zdrowia z województwa podkarpackiego oraz wolontariusze będą mogli przyjść na mecz za darmo!
 
PGE Stal Mielec ma duże szansę na awans do PKO Ekstraklasy. Mielczanie obecnie zajmują trzecie miejsce w rozgrywkach Fortuna 1 ligi. Działacze klubu z Mielca wyszli na przeciw pracownikom służby zdrowia i oferują im udział w meczach "biało-niebieskich" za darmo.
 
- W tak wyjątkowych momentach jak teraz, doceniamy z jeszcze większą mocą poświęcenie pracowników służby zdrowia, którzy dzielnie walczą z epidemią koronawirusa. Jesteśmy dumni także z wolontariuszy, którzy na co dzień, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pomagają osobom najbardziej potrzebującym - czytamy na oficjalnej stronie mieleckiego klubu.
 
Osoby, które będą chciały skorzystać z tej oferty powinny wysłać maila na adres: klub@stalmielec.com.

Być może po ustani pandemii będą to już mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Ponadto PGE Stal Mielec ma szansę na zdobycie Pucharu Polski. Podopieczni Dariusza Marca są w ćwierćfinale rozgrywek, gdzie mieli zmierzyć się z Lechem Poznań.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij