https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-26 13:41:18

Stal Rzeszów ramię w ramię z Benfiką, Schalke i PSV

Podobne tematy 2 liga Stal Rzeszów
Trwa pandemia w Polsce i na całym świecie. Stal Rzeszów postanowiła dołączyć do akcji #SupporterofEachOther. Akcja ma na celu jednoczenie się oraz wzajemne wspieranie.
 
Stal Rzeszów dołączyła do akcji w której są takie marki jak Benfika Lizbona, Dinamo Zagrzeb, PSV Eindhoven, Schalke, Club Brugge, Everton FC, czy Red Bull Salzburg.
 
- To jest ten czas, kiedy musimy być zjednoczeni, silni i wzajemnie się wspierać. Dlatego, korzystając z rozpoznawalności swojej marki, nasz Klub na bieżąco dalej będzie informował o zaleceniach WHO oraz rządu dotyczących zasad, jakich należy przestrzegać w tym trudnym czasie. Dziś bierzemy czynny udział i wspieramy akcje charytatywne oraz zbiórki pieniędzy, jak te zorganizowane przez naszych kibiców dla Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie oraz dla Szpitala w Łańcucie (więcej na temat tej akcji przeczytasz TUTAJ ), czy zewnętrzne, jak #michadlamedyka - powiedział Tomasz Flakowski, cytowany przez oficjalną stronę Stali Rzeszów.
 
Czym jest kampania #SupporterofEachOther?
 
- Celem tej kampanii jest zainspirowanie ludzi, zawodników, kibiców, klubów, lig, związków i wszystkich innych organizacji i firm do wzajemnego wspierania się w celu przezwyciężenia obecnego kryzysu COVID-19. Organizatorzy, ale i partnerzy akcji wymieniają się między sobą wskazówkami i pomysłami, aby zatrzymać dalsze rozprzestrzenianie się wirusa, zachować zdrowie i aktywność społeczną z domu oraz dbać o siebie. Kampania ma przede wszystkim cel informacyjny. Dodatkowo dzięki temu kibice zaangażowanych klubów zachęcają również wszystkich innych do udziału w inicjatywach pozyskiwania funduszy, na przykład od Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Fundacji Narodów Zjednoczonych, czy na rzecz lokalnych podmiotów, szpitali, itp.
 
Uczestnicy podkreślą przykłady najlepszych praktyk z piłki nożnej i organizacji społecznych na arenie międzynarodowej. Koncentrujemy się więc na następujących 5 tematach:

1. Porady dotyczące dzielenia się edukacją na temat tego, jak zachować zdrowie i bezpieczeństwo podczas epidemii COVID-19
2. Aktywność fizyczna sprzyjająca zdrowiu w domu
3. Spójność społeczna – wspieranie się nawzajem, zwłaszcza osób zagrożonych izolacją
4. Wolontariat – zachęcanie ludzi do wzięcia udziału w wolontariacie
5. Inspirowanie – dzielenie się pozytywnymi inicjatywami z całego świata w celu przezwyciężenia kryzysu COVID-19
 
- Także nasz sponsor główny firma FIBRAIN wsparła inicjatywę #G2Akcja, dzięki której najpotrzebniejsze produkty trafiły do podkarpackich szpitali. Stal Rzeszów to ogromna społeczność, już teraz tworzona przez kilkadziesiąt tysięcy osób, nie tylko na Podkarpaciu, w którą wchodzą również nasza Akademia oraz Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego. Mając tego pełną świadomość, wspólnie podejmujemy działania mające na celu utrzymać naszych wychowanków w formie, podając przykłady ćwiczeń, jakie mogą zrobić we własnym domu - dodaje manager ds. rozwoju marki i komunikacji Stali Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

andrzek k 2020-03-26 18:16:44 2 0

wielki klub ale bez stadionu...

~anonim 2020-03-27 08:42:22 1 2

BRAWO STAL! JESTEŚCIE NAJLEPSI!

Rzeszowiak 2020-03-27 11:07:51 0 0

"Dlatego, korzystając z rozpoznawalności swojej marki"
Z CZEGO??? Czy oni na hetmanskiej butapren wąchają, czy to od smrodu z nowego miasta takie głupoty wygadują... Liga mistrzów, rozpoznawalnośc marki, profesjonalizm...
Może specyfikami ze spirytusem nie dezynfekują rąk, tylko gardła, to by te idiotyzmy wyjaśniało...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij