2020-03-15 07:48:21

Euro 2020 przełożone na grudzień?

Podobne tematy koronawirus Euro 2020
- UEFA rozważa przełożenie Euro 2020 na grudzień, by europejskie ligi mogły dokonczyć rozgrywki - poinformował angielski dziennik "The Telegraph".
 
Epidemia koronawirusa praktycznie sparaliżowała sport. Zdecydowana większość sportowych rozgrywek w Europie już została zawieszona. Jak twierdzi angielski "The Telegraph" UEFA bardzo poważnie rozważa przełożenie Euro 2020 na grudzień. Wszystko po to, by dać europejskim ligom możliwość dokończenia sezonu.
 
- We wtorek na nadzwyczajnym spotkaniu UEFA wniosek ten będzie poddany pod dyskusję, ale to bardzo prawdopodobne rozwiązanie - czytamy w "The Telegraph".
 
Początkowo pojawiły się głosy o przełożeniu mistrzostw Europy w piłce nożnej na 2021 rok, ale obecnie toczą się rozmowy nad graniem już w grudniu. Wtedy rozgrywki najważniejszych lig europejskich - a także ligi polskiej - mogłyby zostać dokończone.
 
- Przeniesienie Euro 2020 na grudzień miałoby być próbą generalną przed Mistrzostwami świata w 2022 roku w Katarze, które ze względu na upały również odbędą się w nietypowym terminie, bo w listopadzie - poinformował "The Telegraph".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij