https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-11 23:59:23

Piłkarz Juventusu Turyn Daniele Rugani zakażony koronawirusem!

Daniele Rugani zakażony koronawirusem. Juventus Turyn ma poważny problem...
Daniele Rugani zakażony koronawirusem. Juventus Turyn ma poważny problem...
Daniele Rugani, piłkarz Juventusu Turyn jest zakażony koronawirusem. To oficjalne informacje potwierdzone przez mistrza Włoch. Dla Juventusu może to być koniec sezonu, bo cała drużyna musi zostać poddana kwarantannie.
 
Koronawirus bardzo mocno daje się we znaki klubom całej Europy. We Włoszech wszystkie rozgrywki zostały zawieszone do 3 kwietnia. W Polsce już teraz rozpoczęło się rozgrywanie spotkań bez udziału publiczności i przekładanie niektórych meczów. W niektórych województwach nawet wstrzymane zostały wszystkie ligowe rozgrywki. Możemy się domyślać, że to dopiero początek.
 
Poważny problem mają w Turynie, bo jeden z zawodników Juventusu, obrońca Daniele Rugani zachorował. Testy na koronawirusa wypadły pozytywnie, choć piłkarz praktycznie nie wykazuje objawów. Cała drużyna musi zostać jednak poddana kwarantannie, która potrwa minimum 14 dni.
 
- Juventus spełni wszystkie procedury izolacyjne wymagane przez prawo, w tym sporządzi listę osób, które miały z kontakt z zakażonym zawodnikiem - poinformował Juventu Turyn w oficjalnym komunikacie.
 
Choroba piłkarza Juventusu Turyn pociągnie za sobą poważne konsekwencje - piłkarze tego klubu nie będą mogli, przynajmniej przez jakiś czas, występować w meczach Serie A. Co gorsza, włoski klub miał przecież rozegrać mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Lyonem, a teraz nie będzie to możliwe.
 
Terminarz rozgrywek zarówno w Serie A, jak i Lidze Mistrzów jest bardzo napięty, a to może oznaczać nawet, że nie uda się ich dokończyć. Bo trudno w takiej sytuacji karać włoski klub walkowerami...
 
Sytuacja jest dynamiczna. Oficjalne decyzje w tej sprawie zostaną zapewne podjęte wkrótce. Biorąc jednak pod uwagę fakt stopień zakażalności koronawirusem może to być początek końca piłki w tym sezonie. Do czasu aż świat poradzi sobie z wirusem...

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

riawobac 2020-03-12 01:29:52 0 2

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Riawobac spier....aj 2020-03-12 09:13:31 1 0

Na strony do tego stworzone

siewcypaniki 2020-03-12 18:55:02 0 0

I co z tego, że zachorował? Nic mu nie będzie, po kwarantannie wyjdzie silniejszy. Zagrożone są naprawdę starsze osoby, tyle.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij