https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-09 15:41:46

Ryszard Kuźma: Nie byliśmy gorszym zespołem

Ryszard Kuźma uważa, że Sokół Sieniawa zasłużył na remis. (fot. youtube)
Ryszard Kuźma uważa, że Sokół Sieniawa zasłużył na remis. (fot. youtube)
Wisła Puławy pokonała 1-0 Sokół Sieniawa w pierwszym meczu rundy wiosennej w 3 lidze gr. IV. Zobaczcie co po spotkaniu powiedział Ryszard Kuźma.
 
- Z pierwszymi meczami zawsze tak jest. Ten balon rośnie i rośnie, tyle tych przygotowań, a później w jednej stracie czy głupim zagraniu wszystko się zamyka. Później znwou trzeba wracać do pracy z przyjętym "ciosem". Moim zdaniem to był mecz na remis. Myślę, że tym stwierdzeniem "Ameryki nie odkryję". Może gospodarze się z tym nie zgodzą, ale takie jest moje zdanie. Nie byliśmy gorszym zespołem. Niestety to Wisła strzeliła gola i dlatego wygrała. Oczywiście im tego gratuluję - powiedział Ryszard Kuźma na konferencji po meczu z Wisłą Puławy.
 
- My przez prawie trzy miesiące się przygotowywaliśmy i w głupi sposób straliśmy gola, wiedząc jak to na boisku może być rozegrane. Myślę, że presja tego pierwszego spotkania wpłynęła zarówno na jednych, jak i drugich. Można było po tym meczu spodziewać się więcej gry typowo piłkarskiej. To są jednak emocje. Sam się zastanawiałem, jak złożyć skład, wiedząc że to inauguracja. Niektórzy zawodnicy, którzy do nas przyszli, ale niestety mogą nie dać rady, bo presja ich stłamsi. Częściowo mi się udało, częściowo nie. Żałuję, że nie zdobylismy ani jednego punktu, bo myślę że z przebiegu gry na niego zasłużyliśmy. Dziękuję - zakończył opiekun Sokoła Sieniawa.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Stary Małpiszon 2020-03-09 17:22:43 0 3

Anonimowy Amerykanin nie pomógł?

civestcal 2020-03-09 18:31:40 0 2

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij