2020-03-08 20:03:58

Wisłok Wiśniowa z pokaźnym zwycięstwem na inaugurację

Foto Michał Rysz
Drużyna Wisłoka Wiśniowa idealnie rozpoczęła rundę wiosenną sezonu 2019/2020 aplikując ekipie Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska 4 bramki nie tracąc przy tym ani jednej.

Tuż po zakończeniu rundy jesiennej obecnego sezonu, z obozu Wiśniowej napływało wiele negatywnych sygnałów dotyczących dalszego funkcjonowania klubu. Wiele mówiło się o rychłej rezygnacji z funkcji prezesa "człowieka orkiestry" Wisłoka pana Eugeniusza Niemca. Jak się później okazało w ekipie pod wodzą Krzysztofa Koraba osłabień nie zanotowano ponadto udało się wzmocnić drużynę która jak widać, nadal będzie sprawiać radość swoim kibicom.

Mimo że pierwsza połowa wydawał się być wyrównana, to drużyna Wisłoka na 8 minut przed przerwą cieszyła się z prowadzenia za sprawą bramki Adriana Nowaka.

Druga część spotkania to już czas sporej przewagi gospodarzy, co przełożyło się na kolejne bramki.

W 48 minucie Dariusza Półkoszka pokonał Michał Szymański. Po zaledwie dwóch minutach trzecią bramkę dołożył Adrian Nowak. Wynik meczu w 67 minucie ustalił Michał Szymański który po raz drugi pokonał bramkarza Partyzanta, ustalając wynik na 4-0.

Wisłok Wiśniowa 4-0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

1-0 Adrian Nowak (37)
2-0 Michał Szymański (48)
3-0 Adrian Nowak (50)
4-0 Michał Szymański (67)

Partyzant MAL - BUD1 Targowiska: Półkoszek - Chmielowski, Sieniawski, Pelczar, Szubrycht, Dobrzański, Borowczyk, Stanisz, Kasperkowicz, Seergevich, Kulish