https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-07 20:03:34

Developres SkyRes Rzeszów w finale Pucharu Polski!

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów pokonały 3:0 Legionovię Legionowo i zapewniły sobie awans do Wielkiego Finału Pucharu Polski. Na zawodniczki Stephana Antigi czeka już ekipa Chemika Police, która w takim samym stosunku pokonała San-Pajdę Jarosław. 
 
Rzeszowianki od początku wyszły mocno skoncentrowane do tego spotkania. Pierwszy set przebiegał pod ich dyktando, świetnie radziła sobie w ataku Katarzyna Zaroślińska-Król, która była nie do zatrzymania. W końcówce seta obudziły się legionowianki, ale ich pogoń zakończyła się fiaskiem. Ostatecznie Rysice triumfowały 25:21. 
 
W drugiej odsłonie dużo lepiej zaczęła funkcjonować zagrywka w zespole Legionovii. Do tego coraz lepiej wyglądała gra w ataku. Składowa tych wszystkich czynników pozwoliła im nawiązać wyrównaną grę przez większość partii. Końcówka po raz kolejny należała do rzeszowianek, które wygrały tego seta na przewagi 26:24. 
 
W decydującej partii Developres ponownie podkręcił tempo, którego nie były w stanie utrzymać legionowianki. Zabójcza zagrywka i skuteczny atak doprowadziły do tego, że na boisku mieliśmy popis jednej drużyny. Tym samym, ku radości publiki z Rzeszowa mecz dobiegł końca i nie kosztował zbyt wiele sił siatkarek Stephana Antigi. Już jutro pojedynek o tytuł mistrza Polski z Chemikiem Police. To pasjonujące spotkania powinien obejrzeć każdy kibic siatkówki na Podkarpaciu!
 

DPD Legionovia Legionowo 0:3 Developres SkyRes Rzeszów

(21:25, 24:26, 16:25)

 

MVP: Jelena Blagojević 

Developres SkyRes Rzeszów : Witkowska, Blagojević, Efimienko-Młotkowska, Mlejnkova, Valentin-Anderson, Zaroślińska-Król, Krzos (libero) oraz Przybyła (libero), Grabka, Frantti, Hawryła, Kaczmar

DPD Legionovia Legionowo: Tokarska, Oliveira-Souza, Stranzali, Fidon-Lebleu, Łukasik, Grabka, Lemańczyk (libero) oraz Matejko, Zdovc Sporer, Damaske, Wójcik
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ocplatme 2020-03-07 21:31:13 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij