2020-03-07 20:28:03

Igloopol Dębica nie dał szans Polonii Przemyśl

Igloopol Dębica pokonał Polonię Przemyśl w pierwszym meczu rundy wiosennej 3-0. Bramki dla "Morsów" zdobyli Aleksander Drobot, Przemysław Nalepka oraz Bartosz Knych.

Igloopol Dębica po dwudziestu trzech minutach gry objął prowadzenie w meczu z Polonią Przemyśl. Bramkę dla "Morsów" zdobył sprowadzony w zimowym okienku transferowym Aleksander Drobot. Więcej bramek w pierwszej części gry nie padło.

Po zmianie stron to podopieczni Bartosza Zołotara byli stroną dominującą. W 69. minucie Igloopol wyszedł na prowadzenie dwoma bramkami, za sprawą Przemysława Nalepki.

Wynik spotkania na 3-0 ustalił Bartosz Knych siedem minut przed końcem meczu. Tym samym trzy punkty zostały w Dębicy.

1-0 Aleksander Drobot (23)
2-0 Przemysław Nalepka (69)
3-0 Bartosz Knych (83)