https://www.dikyspray.pl/


2020-03-06 20:09:04

Ostatnie wolne miejsce na turniej firm w Rzeszowie!

Podobne tematy AP Sport
V Mistrzostwa Polski Firm i Instytucji w halowej piłce nożnej już w weekend 14/15 marca w Rzeszowie. Zostało ostatnie wolne miejsce!
 
- Zapraszamy na turniej piłki nożnej halowej do Rzeszowa. Zagrają drużyny firmowe z całego kraju. Pozostało tylko jedno wolne miejsce - przekonuje Adrian Wojarski z firmy AP Sport, organizatora rozgrywek.
 
W rywalizacji uział wezmą drużyny firmowe z całego kraju. Tytułu bronić będzie HOMAG Środa Wielkopolska, który triumfował w poprzedniej edycji imprezy w Gnieźnie.
 
- Z turnieju przeprowadzona zostanie transmisja na żywo ze wszystkich meczów, każdy uczestnik dostanie nagrodę rzeczową, turniej prowadził będzie profesjonalny spiker. Natomiast zwycięska ekipa zgarnie 2000 PLN. Dwa dni grania i emocji o Mistrzostwo Polski! - dodaje Adrian Wojarski.
 
Chęć udziału zgłosić możecie pod numerem telefonu - 789-341-639. Pamiętajcie, żeby powołać się na podkarpacieLIVE ;) Zostało już tylko jedno wolne miejsce!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

conseca 2020-03-06 20:29:55 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij