https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-05 15:57:00

Kadra Karpat Krosno na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Podobne tematy Karpaty Krosno
Foto Tomasz Jefimow
Foto Tomasz Jefimow
Mechanizm ustawiony przez trenera Dariusza Lianę już w końcówce ubiegłej rundy sprawiał wrażenie idealnie wyregulowanego i z meczu na mecz wchodzącego na wyższe obroty, stąd wiadomym było że w zimie w ekipie Karpat Krośnie nie będzie rewolucji. Nie obyło się jednak bez stosunkowo kosmetycznych zmian. 
 
Okres przygotowawczy w ekipie Karpat Krosno napawa sporym optymizmem wszystkich sympatyków "biało-niebieskich". W drużynie krośnian utrzymano wszystkich kluczowych zawodnik, dodatkowo kontraktując graczy wprowadzających do drużyny dodatkową jakość. 
 
Jako pierwszy do drużyny z "Miasta Szkła" dołączył Damian Rataj z Tomasovii Tomaszów Lubelski, mogący występować na pozycjach zarówno ofensywnego pomocnika jak i napastnika. 27 letni zawodnik swoją przygodę z krośnieńskim klubem rozpoczął od test-meczu organizowanego w listopadzie ubiegłego roku i od tej pory trenował i przygotowywał się do sezonu ze swoją nową ekipą. 
 
Kolejnym wzmocnienie którego udało się dokonać "biało-niebieskim" to pozyskanie 20-letniego Olega Lutsiva, silnego szybkiego obrońcy z FK Skała Stryj. Szkoleniowiec krośniań zdecydował również o włączeniu do seniorskiej kadry wyróżniających się zawodników z ekipy CLJ U-17 pod wodzą Lecha Czaji w osobach Dominika Kulona i Wiktora Majewskiego.  
 
W zimowym okienku transferowym Karpaty Krosno opuścił Szymon Śliwiński który przez większość ubiegłej rundy zmagał się z kontuzją, a swoją formę będzie odbudowywał w macierzystym LKS Lubatowa. Kolejnym zawodnikiem który zdecydował się na zmianę klubu, przede wszystkim ze względu na brak możliwości łączenia treningów w krośnieńskim klubie ze studiami to Kamil Kasperkowicz, który na zasdzie wypożyczenia zasili ekipę ligowego rywala Piasta Tuczempy.
 
W Karpatach nie zobaczymy również Nazara Partuty który udaje się pod skrzydła Sylwestra Sikorskiego łączącego grę w podkarpackim czwartoligowcu z pracą trenera występującego w krośnieńskiej klasie okręgowej Wisłoka Sieniawa
 
- Jestem pełen optymizmu przed zbliżającą się rundą rewanżową. Okres przygotowawczy przepracowaliśmy solidnie, do tego dokonaliśmy wzmocnień w formacji defensywnej i ofensywnej (Lutsiv, Rataj). Jest duża rywalizacja o pierwszy skład, dzięki czemu możemy podnieść naszą jakość. Początek rozgrywek mamy ciężki, ale będziemy walczyć i damy z siebie wszystko. - powiedział Dariusz Liana, trener Karpat Krosno.
 
Karpaty Krosno w ramach okresu przygotowawczego rozegrały 9 sparingów, w większości z ekipami z tego samego szczebla rozgrywek, pięciokrotnie pokonując swoich oponentów, trzy razy remisując i jedynie raz opuszczając boisko na przysłowiowej tarczy. 

Kadra Karpat Krosno na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Bramkarze: Mateusz Krawczyk, Grzegorz Żytniak
Obrońcy: Łukasz Zych, Michał Stasz, Sylwester Sikorski, Grzegorz Gierlasiński, Karol Czelny, Oleg Lutsiv, Kacper Wilk
Pomocnicy
: Karol Knap, Dawid Król, Jakub Pelczar, Sylwester Stańko, Bartłomiej Wojtasik, Szymon Dziadosz, Karol Wajs, Wiktor Majewski, Dominik Kowalski, Dominik Kulon, Karol Sęp
Napastnicy: Marek Fundakowski, Rafał Dusiło, Damian Rataj, Rafał Głód

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Leszek Pierdzid****a 2020-03-06 14:42:44 8 0

Te ogórki na zdjęciu to konserwowe czy korniszony ???

~anonim 2020-03-05 18:12:26 4 4

Ten gość w czerwonej z prawej to stoper wymiatacz ?

ubinhy 2020-03-05 18:57:34 0 7

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

ktoś 2020-03-06 10:12:34 1 6

To nie jest kadra na rundę wiosenną,bo Kasperkowicz,który pierwszy od lewej strony stoi jest w Piaście Tuczempy

Autor 2020-03-06 10:57:21 5 5

Damian Rataj nie przyszedł z Tomasovii Tomaszów Mazowiecki tylko z Tomaszowa Lubelskiego.

Kibic 2020-03-06 13:17:27 2 4

Co to znaczy, że w ekipie Karpat nie będzie rezolucji? Czyta to ktoś nim puści w eter?

Leszek Pierdzid****a 2020-03-06 14:42:44 8 0

Te ogórki na zdjęciu to konserwowe czy korniszony ???

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij