https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-05 13:03:59

Kadra Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska na rundę wiosenną sezonu 2019/2020

Foto Michał Rysz
Foto Michał Rysz
Świetny start z wynikiem którego nie zakładali najwięksi optymiści, z końcówką sezonu przepełnioną perturbacjami w postaci kontuzji kluczowych graczy które ciągną się po dzień dzisiejszy. Tak w skrócie opisać można rundę jesienną sezonu 2019/2020 w wykonaniu Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. 
 
Wiadomym było że w zimie działacze z Targowisk będą mieli pełne ręce roboty chociażby ze względu na to że problemów zamiast ubywać, przybywało. Bo problemem i to sporej rangi można nazwać utratę kluczowego gracza w osobie Kamila Groborza, który tuż po zakończeniu rozgrywek oznajmił chęć pracy na rzecz nowo-rosłej lokalnej "potęgi" MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. Finalnie nie osiągnięto porozumienia i zamiast pracy na rzecz wicelidera krośnieńskiej okręgówki, jeden z najlepszych zawodników IV ligi podkarpackiej porzucił piłkę na rzecz pracy w Holandii. 
 
Od pierwszego treningu rozpoczęto intensywne poszukiwania, a zarazem testowania zawodników przymierzanych do ekipy pod wodzą Wojciecha Koguta. W większości byli to najbardziej wyróżniający się zawodnicy z niższych lig jak choćby Rafał Dziedzic z Płomienia Zmiennica którym interesowały się również sąsiedzkie Karpaty Krosno jednakże ostatecznie silny skrzydłowy wylądował w Partyzancie. 
 
Do ekipy pod wodzą charyzmatycznego Wojciecha Koguta trafili również Bartłomiej Pelczar z Wisłoka Krościenko Wyżne oraz Krystian Jucha z Przełomu Besko, a także dwóch zawodników z Ukrainy w osobach Artema Sergeevicha ostatnio Vorskla Poltava i Pavlo Kulisha z FC Volchansk.
 
W ekipie beniaminka nie zobaczymy na pewno Konrada Kubala który przeniósł się do Cisów Jabłonica Polska. Również z tym klubem łączy się Huberta Niemca który pełnił funkcję zmiennika Dariusza Półkoszka. Na ostatniej prostej znajduje się transfer Emila Frydrycha do Burzy Rogi. Pod sporym znakiem zapytania stoją również występy leczących kontuzję Bartłomieja Wilka oraz najlepszego strzelca drużyny Roberta Kozubala. 
 
 - Ciężka zima za nami… Same przygotowania przebiegły w miarę po naszej myśli. W drużynie zaszły pewne zmiany, kilku zawodników odeszło, jednak na ich miejsce udało się sprowadzić zastępstwo. Szkoda, że niektórych transferów nie udało nam się zrealizować. Boli natomiast fakt iż nie wszyscy zawodnicy wyleczyli jeszcze kontuzje z poprzedniej rundy, byli także tacy, którzy bez żadnego słowa opuścili nasz zespół co na tym poziomie rozgrywkowym nie powinno mieć miejsca. Nie mniej jednak mocno wierzę w tą drużynę i utrzymanie IV ligi w Targowiskach. - powiedział Przemysław Kubal kierownik drużyny oraz członek zarządu PartyzantaMAL-BUD1Targowiska
 
Kadra Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska - runda wiosenna 2019/2020
 
Bramkarze: Dariusz Półkoszek, Krystian Jucha
Obrońcy: Kamil Chmielowski, Mateusz Penar, Krzysztof Sieniawski, Michał Pelczar, Dawid Kamola, Bartłomiej Pelczar, Artem Sikelinda, Bartłomiej Wilk
Pomocnicy: Rafał Dziedzic, Marcin Borowczyk, Radosław Stanisz, Krystian Szubrycht, Radosław Macnar, Adrian Milczanowski, Dawid Kozioł, Krzysztof Kasperkowicz, Karol Dobrzański
Napastnicy:  Robert Kozubal, Pavlo Kulish

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-03-05 16:20:25 3 0

A Karol Dobrzański?

Rychu 2020-03-05 17:34:58 0 0

Będzie mega ciężko ale trzymam kciuki. Powodzenia Partyzant!

ubinhy 2020-03-05 19:00:49 0 1

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Kibic 2020-03-06 13:25:15 0 0

Jeszcze nie raz Partyzanci zaskoczą... Trzeba się wybrać do Wiśniowej i oby 3pkt

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij