https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-03 11:35:00

Kadra Igloopolu Dębica na rundę wiosenną sezonu 2019/20

fot. Igloopol Dębica
fot. Igloopol Dębica
Igloopol Dębica po rundzie jesiennej zajmuje 9. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Zobaczcie jaką kadrą będą dysponować "Morsy" na wiosnę.
 
W Igloopolu Dębica w rundzie wiosennej nie wystąpią już Kamil Dziewit, Jakub Zaskalski, Dawid Rokita Patryk Pierzchała.
 
W ich miejsce do kadry Bartosza Zołotara dołączyło trzech nowych zawodników. Są to Sebastian Wanat z Wólczanki Wólka Pełkińska, Bartosz Knych z LKS-u Głowaczowa oraz Aleksander Drobot z Puszczy Niepołomice.
 
- Jestem zadowolony z okresu przygotowawczego. Co prawda zmagaliśmy się z kilkoma kontuzjami i chorobami, więc nie wszyscy chłopcy przepracowali go tak jak powinni. Nie mniej, po to jest nas więcej, żeby zmiennicy zastąpili tych niedysponowanych. Natomiast jeśli chodzi o transfery to są to fajne nazwiska, jednak Ci chłopcy ostatnio mniej grali. Są po kontuzajch lub po innych dłuższych absencjach, więc czas będzie działał na naszą korzyść. Na pewno w dalszej części rundy pokażą na co ich stać - powiedział trener nam "Morsów", Bartosz Zołotar, który podsumował okres przygotowawczy oraz transfery.

Kadra Igloopolu Dębica - runda wiosenna sezonu 2019/20:

Bramkarze: Łukasz Psioda, Krystian Kosiński
Obrońcy: Damian Socha, Łukasz Stefanik, Tomasz Nalepka, Aleksander Ligęzka, Karol Wiszyński, Sebastian Wanat, Konrad Lamparty, Łukasz Cyran
Pomocnicy: Kamil Machnik, Piotr Syguła, Kamil Rokita, Paweł Kopala, Mateusz Stańczyk, Aleksander Drobot, Bartosz Ochab, Marcin Janus
Napastnicy: Przemysław Nalepka, Bartosz Pudło, Piotr Pyskaty, Bartosz Knych
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij