https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-03 13:24:00

Dariusz Marzec: Sami byliśmy ciekawi jak wystartujemy

fot. archiwum
fot. archiwum
Dariusz Marzec wystąpił w programie "Pierwszoligowiec" na antenie Weszło.fm. Oto jak podsumował pierwszy mecz, okres transferowy oraz przygotowania do rundy szkoleniowiec PGE Stali Mielec.
 
- Sami byliśmy ciekawi jak wystartujemy. Szacunek był do przeciwnika, nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Okazało się, że mecz dobrze się ułożył, bo już na początku zarówno pierwszej, jak i drugiej połowy zdobywaliśmy bramki i na pewno to było łatwiejsze - ocenił niedzielny mecz z Olimpią Grudziądz Dariusz Marzec, opiekun PGE Stali Mielec w Pierwszoligowcu na antenie WESZŁO.FM.
 
- Nie patrzę na statystyki. Nas interesuje rezultat końcowy, a jak gra wyglądała wszyscy, który oglądali widzieli. Olimpia miała większe posiadanie piłki, ale dopiero jak system pokazał to wszyscy to zobaczyli. Natomiast z gry to nie wynikało, było wręcz przeciwnie jakbyśmy to my prowadzili grę i kreowali sytuację - ocenił w tej samej rozmowie, to że Olimpia miała w tym meczu większe posiadanie piłki trener Stali Mielec.
 
- My skupiamy się tylko na sobie. Nas interesuje, żeby grać i wygrywać. Mamy zawodników, którzy umieją grać w piłkę i oni to pokazali. Mieliśmy dużo dobrych podań, ciekawych akcji i to nas interesuje przede wszystkim. Przy tym wszystkim zdobyliśmy pięć bramek. Nie będziemy zwracać uwagi, że mniej posiadaliśmy piłkę, a jak wyglądaliśmy. Ja jestem zadowolony z postawy moich zawodników - kontynuuje Marzec.

- Postawiliśmy sobie z zawodnikami jasno cel, że chcemy awansować. Miejsca od 3 do 6 tego nie gwarantują. Będziemy robili wszystko, aby być na pierwszym lub drugim miejscu. Co będzie to czas pokażę - mówi o celu na tę rundę szkoleniowiec mielczan.
 
W dalszej części rozmowy Dariusz Marzec opowiedział o kadrze zespołu, o transferach do klubu. Powiedział również dlaczego z klubu odszedł Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka oraz Josip Soljic.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

procoros 2020-03-04 13:35:44 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij