https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-02 19:18:00

Kadra Hutnika Kraków na rundę wiosenną sezonu 2019/20

Podobne tematy 3 liga gr. IV Hutnik Kraków
Oto kadra Hutnika Kraków przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Hutnik Kraków)
Oto kadra Hutnika Kraków przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków po rundzie jesiennej zajmuje 2. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Zobaczcie jak wygląda ich kadrą przed wiosną.
 
W Hutniku Kraków doszło do kosmetycznych zmian przed startem rundy wiosennej. W ekipie prowadzonej przez Leszka Janiczaka nie zobaczymy już Mateusza Zająca, Kamila Janeckiego oraz Tomasza Ogara. Natomiast na rudnę wiosenną do partnerskiego zespołu - Sokoła Kocmyrzów, który występuje w małopolskiej 4 lidze wypozyczeni zostali: Kamil Broda, Piotr Cholewa, Norbert Leśniak, Karol Wątroba i Dawid Źródlewski.
 
Natomiast na Suchych Stawach w rundzie wiosennej sezonu 2019/20 będą grać trzej nowi zawodnicy. Jest to Szymon Rak, który został wypożyczony do ekipy z Nowej Huty z pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Ponadto Leszek Janiczak sprowadził egipcjanina Abdallaha Ahmeda, który ostatnio grał w ekipie ENPPI. Trzecim graczem, który dołączył do Hutnika jest słowacki bramkarz Radovan Hodal z SFK Sered.
 
Ponadto do kadry trzecioligowca dołączyło dwóch zawodników z zespołu rezerw, czyli Maksymilian Sobolewski i Kacper Maciaś. Z Hutnikiem Kraków trenować będzie również trzech graczy z ekipy juniorów czyli, Maciej Góralski, Alan Piskorz i Mikołaj Styrczula.
 
- Jestem zadowolony z przygotowań. Wszytko przebiegło bez zakłóceń dokładnie tak, jak sobie to wyobrażałem. Jesteśmy dobrze przygotowani do rundy wiosennej. Również jestem zadowolony z transferów, bo przede wszystkim od dłuższego czasu szukaliśmy napastnika. W grach kontrolnych Szymon Rak spisywał się bardzo dobrze i mamy nadzieję, że wypełni tę lukę - powiedział nam Leszek Janiczak.
 
- Również ciekawym zawodnikiem jest Egipcjanin, Abdallah Ahmed. Czekamy jeszcze na certyfikat, który powinien do środy, takie mamy zapewnienia. Mam nadzieję, że będzie do dysopzycji od pierwszego meczu. Bramkarz Hodal jest bardzo ciekawy, ma całkiem spore umiejętności i ma szansę rywalizować o koszulkę z numerem 1 - zakończył opiekun Hutnika Kraków.

Kadra Hutnika Kraków - runda wiosenna sezonu 2019/20:

Bramkarze: Adam Dul, Radovan Hodal, Kacper Szewczyk
Obrońcy: Przemysław Antoniak, Arkadiusz Garzeł, Maciej Góralski, Tomasz Jaklik, Łukasz Kędziora, Patryk Kołodziej, Paweł Pyciak, Bartosz Tetych
Pomocnicy: Miłosz Drąg, Mateusz Gamrot, Abdallah Ahmed Hafez, Filip Handzlik, Tomasz Kurek, Dawid Linca, Kacper Maciaś, Patryk Matysek, Alan Piskorz, Mateusz Reczulski, Kamil Sobala, Mikołaj Styrczula, Krzysztof Świątek
Napastnicy: Szymon Rak, Maksymilian Sobolewski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-03-02 19:35:54 4 6

Motor i tak AWANS, wam jeszcze brakuje dużo do 2 ligowego poziomu

hardpricke 2020-03-03 07:55:25 0 0

www.luvoo.net - niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu

Hks 2020-03-03 16:43:36 0 0

wam to kilka lat brakuje do 2 ligi

Piter73 2020-03-03 21:20:42 2 1

Ja uważam że Hutnik jest faworytem numer jeden do awansu, gra najlepsza piłkę, techniczna ,krakowska i ma mniejsza presje na awans niż Motor, natomiast czarnym koniem rundy moze być Wisłoka Debica oraz KSZO Ostrowiec

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij