https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-03-01 08:00:28

SPR Stal Mielec po rzutach karnych ograła Grupę Azoty Tarnów

Mielczanie odnieśli ważne zwycięstwo (fot. PGNiG Superliga)
Mielczanie odnieśli ważne zwycięstwo (fot. PGNiG Superliga)
Mielczanie rozegrali wczoraj jedno z najważniejszych spotkań w kontekście walki o utrzymanie. Kibice zgromadzeni na meczu nie mogli się nudzić, a zwycięzcę wyłoniły karne.
 
Oba zespoły od pierwszych minut toczyły wyrównany bój, jednak na parkiecie było też sporo nerwów. Nic dziwnego, bowiem oba zespoły walczą o utrzymanie. SPR Stal Mielec jednak po chwili wyszła na prowadzenie, ale nadal musiała być skoncentrowana.
 
Grupa Azoty Tarnów jednak cały czas napierała i osiągnęła swój cel, a pierwsza połowa zakończyła się remisem. Podopieczni Dawida Nilssona nie zamierzali się jednak poddawać. W drugiej odsłonie emocji nie brakowało, a obie drużyny szły cios za cios.
 
Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i potrzebne były karne. Lepszymi egzekutorami okazali się gospodarze i to oni cieszyli się z wygranej. 
 
SPR Stal Mielec – Grupa Azoty Tarnów 26-26 k. 5-4 (14-14)
 
SPR Stal Mielec: Andelić, Wiśniewski – Ivanović 9, Wołyncow 6, Wojdak 4, Krępa 3, Chodara 2, Misiewicz 1, Krupa 1 oraz Kornecki, Olszewski, Kozioł, Mochocki, Jedrzejewski, Nowak
 
Grupa Azoty Tarnów: Małecki, Ciochoń – Kużdeba 7, Landim 4, Kowalik 4, Pedryc 2, Tarcijonas 2, Dadej 2, Sanek 1, Wojdan 1, Kedzo 1, Grozdek 1, Tokuda 1 oraz Niemiec, Łazarowicz, Grabowski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij