2020-03-01 01:13:00

Szymon Grabowski: Naszym głównym celem było zmotywowanie się przed przeciwnikiem

Podobne tematy 2 liga Apklan Resovia Szy
fot. Resovia TV
fot. Resovia TV
Apklan Resovia pokonała Gryf Wejherowo 6-0. Zobaczcie co po meczu powiedział Szymon Grabowski, opiekun "Pasiaków".

- Cieszę się, że się wreszcie spotykamy po kilkumiesięcznej przerwie. Cieszę się, że widzę dziennikarzy w takiej sile i mam nadzieję, że będziemy się spotykali tak cyklicznie i nie tylko u siebie, ale również na wyjazdach - powiedział Szymon Grabowski na konferencji prasowej po meczu z Gryfem Wejherowo.
 
- Sytuacje boiskowe pozostawię bez komentarza. Chcę tylko podziękować i pogratulować moim zawodnikom, tego jak podeszli do tego spotkania. Wiedzieliśmy jakie problemy ma drużyna Gryfa, jak ten zespół będzie wyglądał na wiosnę. Naszym głównym celem było zmotywowanie się przed przeciwnikiem, który na tyle, na ile będzie miał sił i umiejętności będzie chciał nam przeszkadzać. Moi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i nie zadowolili się zwycięstwem jeden, dwa czy trzy zero. Chcieli strzelać bramki w każdej sytuacji. Oczywiście mogło być troszeczkę lepiej - kontynuuje opiekun Apklan Resovii.
 
- Zdajemy sobie sprawę, że ciężka praca, która jest za nami przyniesie efekty w postaci kolejnych trzech punktów w każdym kolejnym meczu.Trenerowi Gryfu dziękuję za gratulacje i życzę siły i spokoju, bo na pewno będą w tej rundzie przechodzili ciężkie chwile. Mam nadzieję, że ich to wszystkich wzmocni - zakończył Grabowski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Grass 2020-03-01 08:59:38 14 2

Brawo Graba!
Za tydzień prawdziwy mecz prawdy.

Grass 2020-03-01 08:59:38 14 2

Brawo Graba!
Za tydzień prawdziwy mecz prawdy.

RESOVIA RZESZÓW 2020-03-01 10:02:08 12 2

Panowie oby tak dalej.gratuluje zwycięstwa.1905!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij