2020-02-29 10:02:38

Ogromne wzomocnienie LKS Lubatowa! Pozyskali byłego "Karpaciarza"

Podobne tematy LKS Lubatowa Karpaty Krosno
Foto Karol Słomka
Foto Karol Słomka
To już pewne. Szymon Śliwiński który od 2015 roku reprezentował barwy Karpat Krosno, wraca do macierzystego klubu i w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 będzie występował w ekipie prowadzonej przez Jakuba Szczurka.
 
Kolejny hit transferowy w krośnieńskiej klasie A. LKS Lubatowa idąc śladem będących w ofensywie transferowej Cisów Jabłonica Polska, pozyskała zawodnika który do tej pory występował na IV ligowych arenach. 
 
Patrząc na ligowe realia, na papierze wygląda to co najmniej imponująco, aczkolwiek na obecną chwilę ciężko ocenić w jakiej dyspozycji znajduje się Szymon Śliwiński, który ostatni oficjalny mecz w którym doznał kontuzji, rozegrał 6 września 2019 roku przeciwko Partyzantowi MAL-BUD1 Targowiska. 
 
20 letni nowy nabytek LKS Lubatowa, to gracz występujący na pozycji środkowego lub bocznego obrońcy. Do swojej nowej ekipy przenosi się na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

lop 2020-02-29 20:25:14 0 0

jak nie zapomnial o silowni to będą nim kręcić jak palcem w dziurawej skarpecie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij