https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2020-02-27 09:57:56

Michał Wołos i Edvinas Baniulis zawodnikami Orląt Radzyń Podlaski

Michał Wołos wiosnę spędzi w Orlętach (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Wołos wiosnę spędzi w Orlętach (fot. Radosław Kuśmierz)
Trzecioligowiec nie próżnuje i poważnie się wzmacnia przed rundą wiosenną. Do zespołu Artura Bożyka dołączył m.in. zawodnik z litewskiej ekstraklasy.
 
Michał Wołos i Edvinas Baniulis zostali nowymi zawodnikami Orląt Radzyń Podlaski. Pierwszy z nich jest obrońcą i jesienią występował w Chełmiance Chełm, gdzie rozegrał 14 spotkań ligowych i dwa w Totolotek Puchrze Polski. Doskonale zna go Artur Bożyk, z którym pracował dość niedawno chociażby w Chełmie.
 
Drugim wzmocnieniem jest 23-letni litewski napastnik, grający ostatnio w FK Riteriai. Zespół ten gra na codzień w A lyga, który jest odpowiednikiem PKO Ekstraklasy. Piłkarz ponadto grał w Żalgrisie Wilno z którym trzykrotnie zdobył mistrzostwo kraju oraz w FK Utenis Utena, Żalgirisie Kowno i Atlantasie Kłaipeda.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem