https://www.dikyspray.pl/


2020-02-27 09:35:00

Kadra Stali Rzeszów na rundę wiosenną sezonu 2019/20

Podobne tematy 2 liga Stal Rzeszów
Oto kadra Stali Rzeszów na rundę wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Stal Rzeszów)
Oto kadra Stali Rzeszów na rundę wiosenną sezonu 2019/20. (fot. Stal Rzeszów)
Zobaczcie jaką kadrą dysponować będzie Stal Rzeszów w rundzie wiosennej sezonu 2019/20. Po pierwszej rundzie są na miejscu barażowym.
 
W Stali Rzeszów przed rundą wiosenną sezonu 2019/20 doszło do kilku zmian. Przerwa w sezonie bez transferów to przerwa stracona. I tak po jesieni pożegnano się z Tomasze Płonką, Michałem Nawrotem, Adrianem Ligienzą, Dominikiem Chromińskim, Błażejem Cyfertem i Sebastian Pociechą, Mateuszem Olejarką, Jakubem Kądziołką oraz Dominikiem Sadzawickim. Trzej ostatni mogą jeszcze wrócić do Stali, bowiem zostali tylko wypożyczeni.

Natomiast do ekipy prowadzonej przez Janusza Niedźwiedzia dołączyli Wiktor Kłos z Wólczanki Wólka Pełkińska, Marcel Kotwica z Puszczy Niepołomice i Krystian Pieczara z Polonii Warszawa.
 
Ponadto na wiosnę przy ul. Hetmańskiej 69 grać będą Łukasz Góra, który przyszedł z Chrobrego Głogów. W nadchodzącej rundzie będzie również grał pierwszy australijczyk w historii Stali Rzeszów. Mowa o Dylanie Collardzie, który dołączył do Stali z Lusitano FC.

Rzeszowianie pozyskali również Kacpra Durdę z Lecha II Poznań. Natomiast kierownictwo klubu z ul Hetmańskiej zdecydowało się go wypożyczyć do końca sezonu do trzecioligowej Wólczanki.
 
Prezesem klubu jest Rafał Kalisz, a budżet klubu pierwszego zespołu na obecny sezon to 2,4 mln złotych.

Kadra Stali Rzeszów - runda wiosenna sezonu 2019/20:

Bramkarze: Gerard Bieszczad, Wiktor Kaczorowski
Obrońcy: Damian Kostkowski, Dariusz Jarecki, Robert Trznadel, Radosław Sylwestrzak, Damian Sierant, Piotr Głowacki, Łukasz Góra
Pomocnicy: Wojciech Reiman, Łukasz Mozler, Damian Michalik, Wiktor Kłos, Marcel Kotwica, Błażej Szczepanek, Sławomir Szeliga, Patryk Plewka, Dylan Collard
Napastnicy: Grzegorz Goncerz, Artur Pląskowski, Krystian Pieczara


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij