https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2020-02-27 16:55:00

Składy drużyn Fortuna 1 ligi!

Podobne tematy Fortuna 1 liga
fot. archiwum
fot. archiwum

Zobaczcie jak prezentują się kadry wszystkich drużyn, które będą grać w Fortuna 1 lidze. Oto składy wszystkich 18 ekip oraz informacje skąd ściągnięto zawodnika oraz gdzie dany gracz poszedł.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramkarze: Krystian Bartoszek, Łukasz Budziłek, Karol Dybowski, Tomasz Loska, Damian Pawelski
Obrońcy: Michal Bezpalec, Jonathan de Amo, Marcin Grabowski, Mateusz Grzybek, Krzysztof Iwanicki, Paweł Oleksy, Michał Orzechowski, Artem Putiwcew, Przemysław Szarek, Marcin Wasielewski
Pomocnicy: Patryk Bryła, Roman Gergel, Vlastimir Jovanović, Dawid Kalisz, Wojciech Kamiński, Hubert Kolano, Kamil Kuta, Paweł Leżoń, Tomasz Matuszewski, Martin Miković, Patrik Misak, Daniel Pietraszkiewicz, Florin Purece, Ernest Terpiłowski, Bruno Wacławek, Piotr Wlazło
Napastnicy: Vladislavs Gutkovskis, Matej Jelić
 
Przyszli: Patryk Bryła (ŁKS Łódź), Marcin Grabowski (Wisła Kraków), Jakub Janczy (rezerwy), Tomasz Loska (Górnik Zabrze), Daniel Pietraszkiewicz (Legionovia Legionowo), Bruno Wacławek (Hetman Zamość)
Odeszli: Jacek Kiełb (Korona Kielce)

Chojniczanka Chojnice

Bramkarze: Radosław Janukiewicz, Andrzej Witan, Jakub Banach
Obrońcy: Mateusz Bartosiak, Martin Klabnik, Seweryn Michalski, Jan Mudra, Przemysław Pietruszka, Jacek Podgórski, Kamil Sylwestrzak, Kamil Wiktorski, Matic Żitko
Pomocnicy: Aleksander Jagiełło, Aghwan Papikjan, Oskar Paprzycki, Michał Sacharuk, Maciej Spychała, Artur Szwoch, Marcin Trojanowski, Krystian Wachowiak, Stanisław Wędzelewski, Bartosz Wolski, Łukasz Zejdler, Robert Ziętarski
Napastnicy: Emil Drozdowicz, Mateusz Kuzimski, Tomasz Mikołajczak, Janusz Surdykowski, Marcin Rajch
 
Przyszli: Jakub Banach (Gedania Gdańsk), Aleksander Jagiełło (Piast Gliwice), Martin Klabnik (Radomiak Radom), Maciej Spychała (Wisła Płock), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Wiktorski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Zejdler (Widzew Łódź), Robert Ziętarski (Olimpia Grudziądz)
Odeszli:
Toni Conejo (CD El Ejido 2012), Oskar Frygier (Grom Nowy Staw), Michal Obrocnik (FK Pohronie Ziar nad Hronom/Dolna Zdana), Miłosz Przybecki (Apklan Resovia), Wojciech Trochim (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Zawistowski (Bytovia Bytów), Mateusz Żukowski (Lechia II Gdańsk), Hubert Wołąkiewicz (Widzew Łódź)

Chrobry Głogów

Bramkarze: Mateusz Abramowicz, Adam Makuchowski, Michał Szromnik
Obrońcy: Maciej Diduszko, Michał Ilków-Gołąb, Kamil Juraszek, Mateusz Kulchawy, Michał Michalec, Kacper Pietrzczyk, Oliver Praznovsky, Jarosław Ratajczak, Przemysław Stolc, Marcel Ziemann
Pomocnicy: Adam Antochów, Maksymilian Banaszewski, Szymon Drewniak, Paul Filipowicz Miłosz Kozak, Krzysztof Kubica, Mateusz Machaj, Robert Mandrysz, Michał Pawlik, Dominik Piła, Damian Piotrowski, Jakub Turowski
Napastnicy: Adrian Benedyczak, Miłosz Jóźwiak, Damian Kowalczyk, Mikołaj Lebedyński
 
Przyszli: Maksymilian Banaszewski (Arka II Gdynia), Kamil Juraszek (ŁKS Łódź)
Odeszli: Gerard Artigas (Lorca FC)
, Łukasz Góra (Stal Rzeszów)

GKS Jastrzębie

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mateusz Kurzanowski, Leonid Otczenaszenko, Mariusz Pawełek
Obrońcy: Michał Bojdys, Dawid Gojny, Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Kamil Szymura, Adam Wolniewicz
Pomocnicy: Farid Ali, Dawid Chochulski, Łukasz Gajda, Petr Galuska, Bartosz Jaroszek, Filip Karmański, Daniel Liszka, Wojciech Łaski, Oskar Mazurkiewicz, Marek Mróz, Łukasz Norkowski, Patryk Skórecki, Dominik Szczęch, Damian Tront
Napastnicy: Kamil Adamek, Maciej Gaszka, Kamil Jadach, Daniel Szczepan
 
Przyszli: Petr Galuska (MFK Karvina), Maciej Gaszka (Górnik Konin), Filip Karmański (Błękitni Stargard), Wojciech Łaski (Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Słodowy (Odra Wodzisław Śląski), Daniel Szczepan (Śląsk Wrocław)
Odeszli: Rafał Adamek, Przemysław Pastuszak (obaj Pniówek Pawłowice Śląskie), Jakub Wróbel (ŁKS Łódź), Adam Żak (Polonia Bytom)

GKS Bełchatów

Bramkarze: Kewin Komar, Paweł Lenarcik, Daniel Niźnik
Obrońcy: Marcin Grolik, Mikołaj Grzelak, Michał Kołodziejski, Bartłomiej Lisowski, Mariusz Magiera, Marcin Sierczyński, Mateusz Szymorek
Pomocnicy: Bartłomiej Bartosiak, Bartosz Biel, Paweł Czajkowski, Dawid Flaszka, Artur Golański, Kacper Kondracki, Maciej Koziara, Adrian Małachowski, Damian Michalak, Wiktor Putin, Marcin Ryszka, Emile Thiakane, Krzysztof Wołkowicz
Napastnicy: Damian Warnecki, Patryk Winsztal, Przemysław Zdybowicz
 
Przyszli: Kacper Kondracki (rezerwy), Maciej Koziara (Miedź Legnica), Patryk Winsztal (Radomiak Radom), Przemysław Zdybowicz (Wisła Kraków)
Odeszli: Dawid Kocyła (Wisła Płock), Mateusz Marzec (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Mas  (Cagliari Calcio), Karol Stanek (Piast Gliwice)

GKS Tychy

Bramkarze: Marek Igaz, Konrad Jałocha, Adrian Odyjewski
Obrońcy: Marcin Biernat, Ken Kallaste, Marcin Kowalczyk, Maciej Mańka, Mateusz Pańkowski, Łukasz Sołowiej
Pomocnicy: Aleksander Biegański, Jan Biegański, Keon Daniel, Łukasz Grzeszczyk, Dario Kristo, Łukasz Moneta, Omar Monterde, Jakub Piątek, Kacper Piątek, Dominik Połap, Sebastian Steblecki, Bartosz Szeliga, Wojciech Szumilas
Napastnicy: Dawid Kasprzyk, Szymon Lewicki, Mateusz Piątkowski, Michał Staniucha, Paweł Szołtys, Nikolas Wróblewski
 
Przyszli: Wilson Kamavuaka (brak klubu), Omar Monterde (Olimpia Grudziądz)
Odeszli: Kacper Laskoś (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Carlos Peña (Correcaminos)

Miedź Legnica

Bramkarze: Mateusz Hewelt, Jan Szpaderski, Łukasz Załuska
Obrońcy: Grzegorz Bartczak, Damian Byrtek, Adam Chrzanowski, Nemanja Mijusković, Bozo Musa, Marcin Pietrowski, Artur Pikk, Dawid Rogoziński, Marcin Warcholak, Paweł Zieliński
Pomocnicy: Aboubacar Conde, Carlos Heredia, Dawid Kort, Kacper Kostorz, Jakub Łukowski, Patryk Makuch, Marquitos, Jan Ostrowski, Adrian Purzycki, Joan Roman, Omar Santana, Josip Soljić, Maciej Śliwa, Mateusz Zatwarnicki
Napastnicy: Valerijs Sabala, Rafał Adamski
 
Przyszli: Rafał Adamski (rezerwy), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Kacper Kostorz (Legia Warszawa), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Joan Román (Panetolikós GFS), Omar Santana (brak klubu), Josip Šoljić (PGE Stal Mielec)
Odeszli: Hubert Antkowiak (Apklan Resovia), Krzysztof Danielewicz (Warta Poznań), Maciej Koziara (GKS Bełchatów), Roko Mišlov (SV Horn), Henrik Ojamaa (Widzew Łódź)

Odra Opole

Bramkarze: Artur Krysiak, Mateusz Kuchta, Kacper Rosa, Tobiasz Weinzettel
Obrońcy: Mateusz Kamiński, Konrad Kostrzycki, Kamil Słaby, Łukasz Winiarczyk, Mateusz Wypych, Piotr Żemło
Pomocnicy: Dawid Blanik, Sebastian Bonecki, Jarosław Czernysz, Mateusz Czyżycki, Witalij Fedotow, Patryk Janasik, Krzysztof Janus, Tomas Mikinić, Rafał Niziołek, Kacper Tabiś, Thijs Timmermans, Miłosz Trojak, Maciej Wróbel
Napastnicy: Arkadiusz Piech, Szymon Skrzypczak, Michał Sparwasser
 
Przyszli: Jarosław Czernysz (Polonia Bytom), Witalij Fedotow (brak klubu), Konrad Kostrzycki (Ruch Zdzieszowice), Kacper Tabiś (GKS Katowice), Tobiasz Weinzettel (1.FC Bocholt), Błażej Sapielak (junior)
Odeszli:
Martin Adamec, Kacper Kołotyło (Wisła Puławy), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Germán Ruiz, Hubert Sobol (Lech II Poznań), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok)

Olimpia Grudziądz

Bramkarze: Jakub Lemanowicz, Szymon Lewandowski, Jakub Nowaczek, Łukasz Sapela, Łukasz Wiśniewski
Obrońcy: Łukasz Bogusławski, Damian Ciechanowski, Paweł Ewertowski, Jakub Szczepaniak, Remigiusz Szywacz, Ariel Wawszczyk
Pomocnicy: Lukas Duriska, Dominik Frelek, Gabriel Tenda, Konrad Handzlik, Piotr Janczukowicz, Kacper Janiak, Sebastian Kamiński, Maciej Kona, Elvir Maloku, Mohamed Medfai, Marcin Szeibe, Ricky van Haaren
Napastnicy: Jose Embalo,  Joao Criciuma
 
Przyszli: Kacper Janiak (Lech II Poznań), José Embalo (Puszcza Niepołomice), Jakub Szczepaniak (junior), Marcin Szeibe (Manises CF), Łukasz Wiśniewski (rezerwy)
Odeszli: Artem Filimonow, Omran Haydary (Lechia Gdańsk), Omar Monterde (GKS Tychy), Bartosz Nowicki (Znicz Pruszków ), Ivan Ocenas (Pogoń Siedlce), Florian Pfertzel (Piast Żmigród), Maciej Twarowski, Robert Ziętarski (Chojniczanka Chojnice)

PGE FKS Stal Mielec

Bramkarze: Mateusz Dudek, Damian Primel, Jakub Wrąbel, Rafał Strączek
Obrońcy: Łukasz Seweryn, Adrian Skrzyniak, Mateusz Żyro, Szymon Stasik, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Wojciech Lisowski, Jakub Bartosz
Pomocnicy: Jan Kozłowski, Maciej Domański, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić, Mateusz Mak, Adam Kramarz, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Lukas Bielak, Robert Dadok
Napastnicy: Michał Żyro, Bartosz Bajorek, Kacper Sadłocha, Adrian Paluchowski
 
Przyszli: Rafał Strączek (Motor Lublin), Dawid Musiał (Garbarnia Kraków-trener), Robert Dadok (Stal Stalowa Wola), Kacper Sadłocha (RC Lens), Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Maciej Domański (Raków Częstochowa), Michał Żyro (Korona Kielce), Jakub Wrąbel (Wisła Płock), Mateusz Dudek, Jan Kozłowski, Łukasz Seweryn, Adrian Skrzyniak, Bartosz Bajorek, Adam Kramarz (Stal II Mielec)
Odeszli: Martin Dobrotka (Wigry Suwałki), Josip Soljic (Miedź Legnica), Seweryn Kiełpin, Kristijan Soljic, Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Josip Barisic, Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Michał Puzon (Watkem Korona Rzeszów)

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bramkarze: Arkadiusz Leszczyński, Rafał Leszczyński, Martin Polacek
Obrońcy: Dmytro Baszłaj, Kacper Gach, Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Filip Modelski, Kornel Osyra
Pomocnicy: Jakub Bieroński, Karol Danielak, Patryk Drabik, Rafał Figiel, Filip Laskowski, Mateusz Marzec, Tomasz Nowak, Adrian Rakowski, Michał Rzuchowski, Konrad Sieracki, Łukasz Sierpina, Mateusz Sopoćko, Michał Studnicki, Desley Ubbink
Napastnicy: Kamil Biliński, Damian Hilbrycht, Ivan Martin, Marko Roginić
 
Przyszli: Kamil Biliński (Riga FC), Mateusz Marzec (GKS Bełchatów)
Odeszli: Kamil Wiktorski (Chojniczanka Chojnice)

Puszcza Niepołomice

Bramkarze: Mateusz Górski, Kacper Halczak, Karol Niemczycki, Krzysztof Wróblewski
Obrońcy: Mateusz Bartków, Michał Czarny, Łukasz Furtak, Michał Mikołajczyk, Piotr Stawarczyk, Konrad Stępień
Pomocnicy: Jakub Bąk, Aleksander Drobot, Bartłomiej Eizenchart, Michal Klec, Konrad Nowak, Jakub Serafin, Maksymilian Sitek, Marcin Stefanik, Łukasz Szczepaniak, Hubert Tomalski, Longinus Uwakwe, Jakub Wojtaszek, Bartosz Żurek, Wiktor Żytek
Napastnicy: Marcin Orłowski, Jewhen Radionow, Szymon Gwiazda
 
Przyszli: Bartłomiej Eizenchart (Górnik Zabrze), Szymon Gwiazda (Wisłoka Dębica), Michal Klec (FK Pohronie Ziar nad Hronom/Dolná Zdana), Jewhen Radionow (ŁKS Łódź), Jakub Wojtaszek (Jutrzenka Giebułtów), Krzysztof Wróblewski (juniorzy)
Odeszli: Aleksander Drobot (Igloopol Dębica), Jose Embalo (Olimpia Grudziądz), Marcel Kotwica (Stal Rzeszów), Bartosz Widejko, Mykyta Wowczenko (Chemik Police)

Radomiak Radom

Bramkarze: Artur Haluch, Mateusz Kochalski, Mateusz Kryczka, Cezary Miszta
Obrońcy: Dawid Abramowicz, Mateusz Cichocki, Chams Faraji, Michał Grudniewski, Damian Jakubik, Meik Karwot, Dante Leverock, Mateusz Lewandowski, Kacper Pietrzyk, Maciej Świdzikowski, Kacper Wiatrak
Pomocnicy: Adam Banasiak, Marcin Budziński, Maciej Filipowicz, Merveille Fundambu, Kamil Gilewski, Michał Kaput, Rafał Makowski, Mateusz Michalski, Jakub Nowakowski, Dominik Sokół, Adrian Nowosadko
Napastnicy: Maciej Górski, Leandro, Patryk Mikita, Damian Nowak, Marcel Szymański
 
Przyszli: Marcin Budziński (Arka Gdynia), Merveille Fundambu (KTS Weszło Warszawa), Dante Leverock (Sligo Rovers FC), Cezary Miszta (Legia Warszawa), Dominik Sokół (Elana Toruń), Marcel Szymański (junior)
Odeszli:  Bruno Luz, Martin Klabnik (Chojniczanka Chojnice), Marcin Kluska (Legionovia Legionowo), Patryk Winsztal (GKS Bełchatów)

Sandecja Nowy Sącz

Bramkarze: Krzysztof Baran, Daniel Bielica, Szymon Tokarz
Obrońcy: Adrian Basta, Miłosz Kałahur, Michal Piter-Bućko, Tadeusz Socha, Michał Szeliga, Dawid Szufryn
Pomocnicy: Grzegorz Baran, Damian Chmiel, Adrian Danek, Bartłomiej Dudzic, Marcin Flis, Radosław Kanach, Dominik Kun, Szymon Kuźma, Maciej Małkowski, Kamil Ogorzały, Michał Walski
Napastnicy: Mariusz Gabrych, Mateusz Klichowicz, Maciej Korzym, Sebastian Wąchała
 
Przyszli: Piotr Bryja, Jan Kuźma, Konrad Mrózek, Kamil Palacz (rezerwy), Dominik Urban, Wiktor Żołądź (wszyscy z rezerw)
Odeszli: Bartłomiej Kasprzak (kontuzja), Hubert Maślanka (Podhale Nowy Targ), Thiago (Cracovia)

Stomil Olsztyn

Bramkarze: Michał Leszczyński, Piotr Skiba, Michał Sobieski
Obrońcy: Mateusz Bondarenko, Janusz Bucholc, Wojciech Dziemidowicz, Jakub Jurczak, Aleksander Kowalski, Lukas Kuban, Jakub Mosakowski, Rafał Remisz, Jakub Staszak, Jonatan Straus, Serafin Szota, Ołeh Tarasenko, Jakub Tecław
Pomocnicy: Patryk Baran, Wiktor Biedrzycki, Mateusz Gancarczyk, Waldemar Gancarczyk, Paweł Głowacki, Wojciech Hajda, Koki Hinokio, Sebastian Jarosz, Grzegorz Lech, Eric Molloy, Bartłomiej Niedziela, Maciej Pałaszewski, Maciej Serbintowicz, Oktawian Skrzecz, Hubert Szramka, Sam van Huffel
Napastnicy: Artur Siemaszko, Szymon Sobczak
 
Przyszli: Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa), Jurich Carolina (NAC (Breda) (ME)), Vjačeslavs Kudrjavcevs (FK Ventspils), Skënder Loshi (SV TEC), Jakub Staszak (Górnik Konin), Jonatan Straus (Legionovia Legionowo), Serafin Szota (Wisła Kraków), Sam van Huffel (Koninklijke HFC)
Odeszli: Patryk Baran (Hetman Zamość), Mateusz Cetnarski (FK Tukums 2000), Wojciech Dziemidowicz (Concordia Elbląg), Aleksander Kowalski (Kotwica Kołobrzeg), Karol Landowski (Lechia II Gdańsk), Bartłomiej Niedziela (rezerwy), Szymon Rak (Hutnik Kraków)

Warta Poznań

Bramkarze: Mateusz Kustosz, Tomasz Laskowski, Adrian Lis
Obrońcy: Tomasz Boczek, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb, Adrian Laskowski, Aleks Ławniczak
Pomocnicy: Jakub Apolinarski, Łukasz Trałka, Krzysztof Danielewicz, Nikodem Fiedosewicz, Karol Gardzielewicz, Michał Grobelny, Michał Jakóbowski, Robert Janicki, Mateusz Kupczak, Jakub Kuzdra, Serhij Napołow, Mariusz Rybicki, Mateusz Szczepaniak
Napastnicy: Gracjan Jaroch, Łukasz Spławski
 
Przyszli: Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Krzysztof Danielewicz (Miedź Legnica), Mateusz Szczepaniak (Enossis Neon Paralimniou)
Odeszli: Adrian Cierpka (Górnik Łęczna), Wiktor Długosz (Korona Kielce), Krzysztof Kiklaisz, Artur Marciniak (Lech II Poznań), Sebastian Olszewski (Kotwica Kołobrzeg), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice)

Wigry Suwałki

Bramkarze: Jan Balawajder, Dominik Kąkolewski
Obrońcy: Martin Dobrotka, Paweł Gierach, Adrian Karankiewicz, Michał Król, Konrad Matuszewski, Arkadiusz Najemski, Oska Nowak, Michał Ozga, Dawid Sołdecki, Christian Suski
Pomocnicy: Grzegorz Aftyka, Robert Bartczak, Patryk Czułowski, Denis Gojko, Joel Huertas, Mohamed Loua, Adam Najem, Jakub Świątek, Mikołaj Wasilewski
Napastnicy: Jakub Kunicki, Szymon Łapiński, Cezary Sauczek, Johan Oremo, Kacper Wełniak, Sebastian Zackiewicz, Michał Żebrakowski
 
Przyszli: Patryk Czułowski (Chełmianka Chełm), Martin Dobrotka (PGE Stal Mielec), Denis Gojko (Piast Gliwice), Mohamed Loua (brak klubu), Adam Najem (Memphis 901 FC), Oskar Nowak (Błękitni Stargard), Johan Oremo (Halmstads BK), Mikołaj Wasilewski (Jagiellonia Białystok), Kacper Wełniak (Legia II Warszawa)
Odeszli: Abdoulaye Diallo, Oskar Furst, Bartosz Gużewski (obaj Znicz Biała Piska), Szymon Klepacki, Bartosz Olszewski (Skra Częstochowa), Adrian Piekarski (Bytovia Bytów), Kamil Sabiłło (KKS 1925 Kalisz), Łukasz Sosnowski

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze: Kacper Chorążka, Mateusz Czyż, Matko Perdijić, Krystian Stępniowski
Obrońcy: Markas Beneta, Kacper Łopata, Patryk Mociak, Tomasz Nawotka, Piotr Polczak, Quentin Seedorf, Jakub Sinior, Hubert Sych
Pomocnicy: Bartłomiej Babiarz, Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Filip Karbowy, Patryk Małecki, Patryk Mularczyk, Szymon Pawłowski, Miguel Quintais, Kacper Radkowski, Dawid Ryndak, Wojciech Słomka, Mateusz Szwed
Napastnicy: Michał Góral, Fabian Piasecki, Rubio
 
Przyszli: Markas Beneta (JK Trans Narva), Kacper Łopata (Whitehawk FC), Miguel Quintais (brak klubu), Rubio (Cracovia)
Odeszli: Mateusz Bieniek, Carl Stewart (obaj Piast Żmigród), Stanisław Biłeńkyj (Ruch Lwów), Michał Kieca (Skra Częstochowa), Płamen Kraczunow (Łokomotiw Sofia), Błażej Radwanek (Garbarnia Kraków)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

mundi 2020-02-27 18:35:18 3 0

chyba kadra Warty oraz Stali wygląda najbardziej solidnie

ArturK2 2020-02-27 23:37:06 1 0

To nieźle. Decyzją prezydenta także sobotni mecz Resovii odbędzie się bez publiczności. Z powodu #coronavirus odwołane zostały wszystkie imprezy masowe.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem