https://www.dikyspray.pl/


2020-02-23 20:02:37

GKS Zamczysko Odrzykoń wybrało nowy zarząd!

Podobne tematy GKS Zamczysko Odrzykoń
W sobotę 22.02.2020 roku na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym członków klubu GKS Zamczysko Odrzykoń, wyłoniono nowy zarząd który przez kolejne 4 lata będzie stał na czele ekipy z krośnieńskiej klasy okręgowej. 
Obyło się bez niespodzianek. Idąc tokiem myślenia że skoro" coś jest dobre to nie ma sensu tego zmieniać", członkowie klubu jednogłośnie udzielili absolutorium kończącemu kadencję prezesa, Mariuszowi Rogali po czym za zgodą wcześniej wspomnianego ponownie desygnowali go na stanowisko sternika "biało-zielonych".
 
Na stanowisko wiceprezesów powołano Piotra Filara który swoją funkcję łączy z zadaniami kierownika drużyny oraz Łukasza Juchę który od dłuższego czasu aktywnie angażował się w działalność związaną z funkcjonowaniem i rozwojem klubu. 
 
Funkcję sekretarza piastował będzie Ireneusz Gajda, skarbnikiem został Piotr Wilusz, ponadto do zarządu weszli również Jan Gajda oraz Paweł Filar 
 
Do komisji rewizyjnej w trzyosobowym składzie powołano Tadeusza Puca jako przewodniczącego oraz Czesława Wojewodę i Bartłomieja Pelczara.
 
Z racji na natłok obowiązków i spraw osobistych z dotychczasowych funkcji zrezygnowali Ryszard Zaremba i Łukasz Bogaczyk.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Yubhui 2020-02-23 22:56:52 4 2

Ciekawe jakie wzmocnienia na rundę rewanżową przygotował zarząd zamczyska;) bo narazie to czuć A klasa u nich

cekawka 2020-02-24 10:25:48 0 4

ino zamczysko ,jeno krosnioki

Luks 2020-02-25 00:13:46 4 1

Zamczysko do spadku? Jedna z drużyn środkowej tabeli, pozdrawiam;)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij