2020-02-03 22:23:05

Maciej Domański: Mamy jasny cel do zrealizowania

Maciej Domański (w środku) podsumował drugą połowę meczu z Apklan Resovią (fot. PGE Stal Mielec)
Maciej Domański (w środku) podsumował drugą połowę meczu z Apklan Resovią (fot. PGE Stal Mielec)
Maciej Domański w pomeczowym wywiadzie, opowiedział o swoim powrocie na Solskiego 1. Zawodnik też powiedział o planach na najbliższe tygodnie oraz miesiące.
 
-Chwilkę czekałem, żeby pozałatwiać swoje sprawy w Częstochowie z rozwiązaniem kontraktu. Już od dłuższego czasu mówiło się o moim powrocie. Ja też pozytywnie zareagowałem na tą możliwość i w końcu się udało - powiedział dla serwisu hej.mielec Maciej Domański, pomocnik PGE Stali Mielec.
 
-Jestem tu kilka dni i jeszcze dopiero poznaję taktykę trenera i styl gry chłopaków, bo od moich czasów zostało dwóch, więc się dopiero poznajemy - dodał piłkarz klubu z ulicy Solskiego 1.
 
-Mogę ocenić drugą połowę, bo pierwszej nie widziałem. Myślę że zagraliśmy fajnie, mieliśmy kontrolę nad meczem, strzeliliśmy dwie bramki, nie straciliśmy żadnej. Także jak na początek pozytywnie, myślę że dużo pracy przed nami, bo jeszcze miesiąc i dwutygodniowe zgrupowanie w Turcji - stwierdził pomocnik sprowadzony z Rakowa Częstochowa.
 
-Napewno się zgramy i dopracujemy to co jeszcze nie funcjonuje i myślę że na pierwszy mecz ligowy będziemy optymalnie przygotowani - dodał urodzony w Rzeszowie piłkarz.
 
-Napewno dużo się zmieniło. Klub się rozwinął, dużo rzeczy się zmieniło. Jest nowe boisko oraz infrastruktura. W klubie przywitali mnie bardzo pozytywnie i ciepło, zresztą pracują tu ludzie z którymi pracowałem sześć lat temu. Bardzo fajnie jest wrócić tutaj, bowiem w tym miejscu się po części wychowałem, spędziłem kilka młodych lat i stawiałem pierwsze kroki w seniorskiej piłce - powiedział 29-latek. 
 
-Mamy jasny cel do zrealizowania i mam nadzieję że to się uda. Ja zrobię wszystko z chłopakami żeby w przyszłym sezonie zagrać szczebel wyżej - zakończył pomocnik pierwszoligowca.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem