https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-03 15:50:48

Dariusz Marzec: Jakub Bartosz i Maciej Domański na pewno nam pomogą

Dariusz Marzec był zadowolony po sparingu z Apklan Resovią. (fot. youtube)
Dariusz Marzec był zadowolony po sparingu z Apklan Resovią. (fot. youtube)
Dariusz Marzec po meczu z Apklan Resovią przeanalizował sparing oraz opowiedział o okresie przygotowawczym swojej drużyny. Szkolenowiec PGE Stali Mielec cieszy się, że do drużyny dołączyli Maciej Domański oraz Jakub Bartosz.
 
- Jest co analizować po meczu z Apklan Resovią. Zagraliśmy na dwie jedenastki, daliśmy możliwość gry chłopakom z Akademii. Było widać, że o ile technicznie dali sobie radę, o tyle gorzej było z taktyką. Stąd też pierwsza połowa nie wyglądała zbyt dobrze. Wszystko dokładnie przeanalizujemy, zawodnicy zobaczą jakie błędy popełnili. Dużo pracy przed nimi, ale jestem zadowolony - powiedział dla serwisu hej.mielec po sparingu z Apklan Resovią, Dariusz Marzec.
 
- Mówiłem, że przyjdą do nas nowi zawodnicy i przyszli. Kuba Barosz i Maciej Domański na pewno nam pomogą. Muszą się jeszcze wkomponować w ten zespół. Wiemy, że umieją grać w piłkę - kontynuuje opiekun PGE Stali Mielec.
 
- Można się chłopaków zapytać, ale na pewno mieli ciężko z przebieraniem nogami. Za nami trzeci ciężki tydzień treningów i zmęczenie jest w najwyższym stadium. Cieszę się, że obyło się bez kontuzji - kończy Marzec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Romario 2020-02-03 17:10:42 0 3

Ale ten typ paskudny, wiesniak z wyglądu,straszny burak w tej czapie.Przpomina mi typowego chłopa ze średniowiecza,co kóniem w pole jechał pole bronami orać

Stal Rzeszów.... Cofi 2020-02-03 18:18:35 3 0

Nie wygląd świadczy o człowieku. Oceniać będziemy jak ruszy liga...

Kuba 2020-02-03 20:06:46 1 0

Barosz Stali nie pomoże , Bartosz prędzej :)

ŻeliPapą 2020-02-03 20:36:41 2 0

Stara fotka. Jeszcze z KKSu Kalisz. Trener Marzec równy chłop i profesjonalista. Nie szczekać!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij